Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nem lehet igazi férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem lehet igazi férfi, aki prostikhoz jár és fizet a szexért?

Figyelt kérdés
Mivel nincs sikerem a nőknél, ezért rákattantam a fizetős lányokra, de az önbizalmamnak nagyon nem tett jót. Eleve nem tartom magam férfinak, de mivel számos alkalommal fizettem már örömlánynak, ez azt jelenti, hogy soha többé nem lehetek már férfi? Olyan értelemben, hogy ez örökre velem marad, nem fogom tudni kitörölni az emlékezetemből. Mindig tudni fogom magamról, milyen szánalmas voltam, még ha abba is hagyom...

2022. nov. 27. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem. Teljesen oké dolog a prostizás
2022. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha ettöl szánalmasnak érzed magad akkor a gond a felfogásodban van. Ha szomjas vagy és vásárolsz egy korso sört, akkor szánalmasnak érzed magad, mert nem mentél haza csapvizet inni? Ne röhögtess!
2022. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom neked a probléma már a k.rvázás előtt elkezdődött, ez csak egy újabb ok hogy szorongj. Az alapgondot szüntesd meg és nem lesz probléma hogy jártál egy időben k.rvázni (azért egy leendő ismerkedés során ne ennek tényének hangsúlyozásával kezdj majd, de ne is hallgasd el).
2022. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem igazi férfi vagy!

Ha hímezni járnál vagy virágot kötni, az lenne a gáz!

Tökös vagy! A prostikon kívül akad majd más is és akkor tudod, hogy hova kell rakni;) nem mondom, h nem jobb ha te szeded fel a partnered de legalább férfias dolgokon jár az eszed, tehát férfi vagy!

2022. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Most szanalmas vagy, de attol meg a jovoben valhatsz nem szanalmassa, es ez a lenyeg, hogy ki vagy akkor, hogy ki vagy a jelenben. Nem kell vegig cipelned magaddal ezt a gondolatot, hogy milyen szanalmas voltal. Ami voltal az voltal.

Inkabb akkor szanalmas maradsz eleted vegeig mondvan, hogy ha most szanalmas vagy akkor mar ugyis mindegy? Vagy valtoztatsz magadon es igazi ferfi leszel, aki tanult a hibaibol es mar nem az a ferfi, aki regen volt?

2022. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne?
2022. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem ezen múlik hogy férfi vagy/leszel-e avagy sem.


Vannak bizonyos képességek amiknek meg kell lenniük és használni is kell őket. Például hogy állj ki magadért, legyél őszinte, vállald tetteid következményeit. Azért mert valaki (legyen most ez férfi vagy nő ) néhányszor elmegy prostihoz, még nem lesz szar ember, főleg nem végérvényesen.


De ha az illető megragad itt, és nem is próbál fejlődni (a csajozási próbálKOZás az más, nyilván vak tyúk is talál szemet. Viszont a személyiséget kell fejleszteni, most erről beszélek ), akkor gyakorlatilag olyan lesz mint egy alkoholista.


33F

2022. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lennél igazi férfi? Nekem bőven lenne lehetőségem ,igazi férfinak is tartom magam mégis tervezem, hogy szerető helyett inkább prosti. Régen jártam és sokkal jobban éreztem magam utána. Sokuk meg ezerszer többet nyújt mint egy hideg nő. NEM VAGY SZÁNALMAS! Tökös gyerek vagy, hogy csapatod a témát! Nekem annó teljesen felturbózta az önbizalmam.
2022. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként minden nő megpróbál majd lehúzni anyagilag minél kevesebb szexért! Úgyhogy ezerszer fizetek inkább prostinak! Ők legalább egyenesek nem sunyi módon próbálnak lehúzni mint a "tisztességes nők". Na azoktól őrizen meg az Úristen!
2022. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!