Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosnál nagyobb mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnál nagyobb mellű lányok, nők! Nektek mennyire okoz hátrányt a mellméretetek?

Figyelt kérdés
Mi az, amiben nem előnyös? Illetve nem kell nektek egy átlagosnál erősebb hát, hogy ne fájjon annyit?

2022. nov. 28. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fáj tőle a hátam
2022. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

75 D vagyok

A hátam nekem is fáj. Illetve mivel konzervatív a család, így oda kell figyelnem, hogy milyen ruhát veszek fel egy családi összejövetelre.

Persze sok előnye is van...

2022. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásnál néha hátrány. Van pár sport amit nehéz csinálni miattuk. Rendszeresen edzek, hogy ne fájjon a hátam, vállam. 26L
2022. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát nyilván előny abban, hogy sok pasi ezt szereti és sokat dob külsőleg. Tapasztalom is. Pasizásnál nagy előny.


De néha zavaró már a túlzott figyelem. Már tini koromban nagyon hamar megnőtt, kicsit már a lány öltözőben is szégyelltem, mert téma volt az osztályban. Nagyon nem mindegy a helyes melltartó méret kiválasztása, öltözködésnél figyelni kell erre stb.


Sportnál még sportmelltartóval is azért elég nehéz "lefixálni", nyáron eléggé meg tud izzadni a cicim alatt, nem annyira kellemes. Hátfájdalom valóban előfordul, de hason fekve olvasgatni sem a legkényelmesebb dolog. Illetve most nagyon szép és feszes még, de törvényszerű, hogy a gravitáció és az öregedés előbb-utóbb utoléri majd és előbb lesz lógósabb mint egy kisebb cici :(

2022. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Mozgásban, sportban, fekvésben hátrány és még a hátad is fáj tőle. Viszont sok pasi megőrül a nagyobb mellekért, egy kis dekoltázs és elég sok mindent el tudsz érni ezeknél a pasiknál akik "odalent" gondolkoznak. Pasizásnál is előny. Pro és kontra mindig van - pont úgy ahogy a #4-es leírta.
2022. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyors gyaloglas, futàs, es nekem a gugolásnál is hátrány, továbbá hátfájdalom, és nem tudok hason aludni.

Elönye az öltözködésnél jön ki, és arra nyitott csajok is meg szokták dícsérni. A tapintatlan bámulás meg bunkóság.

2022. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet.Nem fáj tőle a hátam, mert amúgy is sportolnék akkor is, ha kicsi lenne a mellem.
2022. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy szexualitás kategória...


Ha lenne egy olyan választási lehetőség, hogy "fajfenntartás", már érdemibb választ adtam volna.


A gyermeknevelésnek még valamilyen formában van értelme.


Mindenféle maszatolást nagyon utálok. (Szerettem volna apácának elmenni és szünet nélkül bánom, hogy nem sikerült időben...)

2022. nov. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem hátrány. Jó melltartót kell venni.
2022. nov. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!