Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csak a pasi kedvéért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csak a pasi kedvéért csináltok prosztatamasszázst, vagy számotokra is érdekes, izgalmas?

Figyelt kérdés
Olyan lányoktól kérdezem, akik csináltak már vagy csinálnának ilyet és nem viszolyognak tőle.

2022. nov. 29. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Viszolygok tőle és soha nem fogom csinálni. Ha ezt akarja, lapát. Keressen magának homo férfit.
2022. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyes. A kérdés nem neked szólt. Miért kell mindig okoskodni, ahelyett, hogy értelmezik a kérdést??


Amúgy is-is. Nekem is lenne hozzá kedvem, mert érdekel, mert élvezetet szeretnék adni.

2022. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Én nyitott vagyok új dolgokra.

Egy bizalmas és őszinte kapcsolatban kipróbálnám a másik fél kedvéért.

2022. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Eddig én viszolyogtam, kíváncsiságból már próbáltam, de akkor nem tetszett. Mostanság ismét kedvet kaptam hozzá, nem a tevékenység, hanem a párom miatt - szerintem vele más lenne. Úgyhogy az ő kedvéért elsősorban, de engem is érdekel.
2022. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Fúj, undorító
2022. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
A lányok, akik a pasi kedvéért csinálnak prosztatamasszázst, tudhatnák, hogy a pasi ezzel azt akarja mondani, hogy nincs megelégedve a vaginájukkal.
2022. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

6-os,sztem ez egy nagy hülyeség,amit írtál!


Mi pasik élvezetet adjunk a lánynak,nőnek,az rendben van ugye,de hogy mi is kapjunk valamit vissza,az már "úristen",meg akkor már homokos a pasi???


Hát némely nő agyával,gondolkodásával baj van,az biztos,no meg ez sztem azért jókora önzőség!


Egy ilyen gondolkodású nő nálam biztos lapát,szépen rá adnám a kabátot,s lehet menni...


40/f

2022. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

"de hogy mi is kapjunk valamit vissza,az már 'úristen',meg akkor már homokos a pasi???...Hát némely nő agyával,gondolkodásával baj van,az biztos,no meg ez sztem azért jókora önzőség! ...Egy ilyen gondolkodású nő nálam biztos lapát..."


Inkabb az önzőség, ha a pasi perverzióra kényszeriti a nőt csak azért, mert ő nem tud normálisan élvezni, es ha a nő nem egyezik bele, akkor lapát. Kicsit elavult az a szemlélet, hogy a szex a férfinak jog, a nőnek meg kötelesség.

2022. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Egy ilyen gondolkodású nő nálam biztos lapát,szépen rá adnám a kabátot,s lehet menni.."

Igazat kell, hogy adjak neked. Persze vannak határok. Én beleragadtam egy szexmentes kapcsolatba sok éve. A barátnőmnek jó pár éve nincs kedve szexelni és annyit sem hajlandó megtenni, hogy kiveri nekem. Na ez az igazi pasikat is megszégyenítő önzőség. Remélem egyszer én is megtalálom a tökeim. :) Nekem már a sima szex is egy mennyország lenne. :)

2023. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem tennèk olyat amitől viszolygok, még az ő kedvèèrt sem. Azért csinálom mert mindkettőnknek örömet okoz.


A pasim egész teste egy erogén zóna. A popója is. Csodálatos látni, hallani, érezni az èlvezetèt, ahogy mindenfèle gát nèlkül elmerül az èrzèsekben. Mert ehhez kell bizalom, és kell hogy semmilyen szégyenèrzet vagy hasonló meg sem forduljon a fejében.

2023. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!