Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már ilyen? Korrektül járt el szerintetek? /F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel már 2 éve együtt vagyunk, mindent meg tudunk beszélni egymással és őszinték vagyunk mindig.


A munkahelyén van egy csávó, aki előtt láthatóan kicsit zavarban szokott lenni, ha beszélnie kell például a csávóval, távolságtartó vele, de ugyanakkor látni hogy zavarba jön akárhányszor csak kontaktusba keveredik vele, amit nem tud elkerülni mert munkahelyi dolog.


Aztán otthon megkérdeztem, hogy miért van zavarba, csak nem tetszik neki a csávó. És megmondta őszintén, hogy szexuálisan valamiért vonzódik hozzá, nem tudja megmagyarázni miért, viszont megpróbál a lehető leg távolságtartóbb lenni vele és csak akkor beszél vele ha muszáj. Aztán önszántából meg is mutatta mit beszéltek összesen, csak a fontos munkahelyi dolgokra reagállt a barátnőm, az olyanokra hogy “hogy vagy” stb, nem nagyon reagállt csak egy két szóval és nem is kérdezett vissza.


Szerintetek helyesen járt el hogy ilyen távolságtartó lett vele? Nem is én kértem, magától lett ilyen.


Illetve volt veletek hasonló lányok? Hogyan kezeltétek?


2022. nov. 29. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Velem volt hasonló, annyi kivétellel, hogy engem szexuálisan nem vonzott csak folyton írkált. Én is távolságtartó lettem és amikor már elegem lett belőle még le is tiltottam.

A szexuális vonzódás bár elmaradt az én esetemben. Nálatok viszont helyesen jár(t) el a barátnőd. Innen is látszik, hogy szeret.

2022. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mit kellene tennie, ha egyszer nem akarja bátorítani. De ha azt szeretnéd, hogy összejöjjön vele, akkor persze viselkedhet barátságosabban is. Főleg mivel az üzik alapján a srác is hajlik rá, hogy ráhajtson.
2022. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy korrektül csinálja. Ha nem ezt tenné, akkor még az lenne a baj, hogy miért nem. Ő tudja hogy veled van kapcsolatban, nem kezd mással akkor. Becsüld meg
2022. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem szakíts vele. Mégis milyen női ösztönök vannak benne hogy vonzódik szexuálisan a párján kívül egy másik fszba?
2022. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

#4es ez komoly???

Nőként írom hogy azért mert valakinek van párja/férje/akármije, miért ne vonzódhatna máshoz?? Attól a lábát nem rakja szét. Nem vagyunk vakok egy kapcsolatban

2022. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
#5 akkor neked milyen érzés lenne ha a párod vonzódna mindenkihez rajtad kívül is?
2022. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

#5ös vagyok.

Hát vonzódjon. Férfiból van, hidegen hagy, amég velem van. Sőt, ha látok egy szép nőt, van amikor én hívom fel rá a figyelmét, ahogy én is elmondom neki ha látok egy helyes férfit. Ne legyünk már ennyire álszentek.

2022. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindig mindenkinek így kellene csinálnia. Én azt gondolom, hogy ha az, aki fontosnak tartja a párkapcsolatát, ezt megteszi, legyen az férfi vagy nő.

Azzal, hogy máshoz is vonzódunk a párunkon kívül, teljesen normális, csak az a nem mindegy, hogy hogy alakítjuk a helyzetet.

2022. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!