Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akik elfogadn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik elfogadnak mindenféle szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
Mármint semmi olyan ami törvénytelen, de sok nő nagyon nem elfogadó.
2022. nov. 29. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően elfogadóbbak, ha megfelelően tálalod és nem ezzel támadod le. Persze így is lesz olyan ami az egyik félnek izgató a másik számára nem az.
2022. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nagyon nyitott elméjű és elfogadó vagyok.


És kétlem, hogy én vagyok az egyetlen, ergo vannak :)

2022. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. (Pisi kaki szex nem) :-)
2022. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Jellemzően sajnos minél dögösebbek annál finnyásabbak, az a tapasztalat egy ideje.
2022. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Pénzért igen....

(Nem ên vagyok)

2022. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesemnek mindent is. (Pisi,kaki nálam sem), de azonkívűl alig várom,hogy mondja mi a következő..
2022. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel elfogadó vagyok, de ettől még nem érdekel minden. :) Van, ami belefér, ami nem, lehet kompromisszum.

Pl. amit nem bírok, az a nyálas játék. Az exem többször kért, hogy köpjek a farkára és nem megy. Néha meg akartam próbálni, de annyira zavarba jövök tőle, nem tudom miért. XD

Pedig ez még nem is durva. :D

2022. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!