Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok történt veletek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt veletek olyan szituáció, ami emlékezetesen erotikus volt, és fel is izgultatok, de lett vagy nem is lehetett belőle szex?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Történt olyan. Egy másik lány mellének megtapintásakor és nem lett belőle több.
2022. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy tánc azzal a fiúval, aki nagyon tetszett, de barátnője volt.
2022. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Volt fiatalabb koromban egy barátom,minden jó volt vele addig amíg magára az aktusra nem kerül sor,vagyis csak került volna,mert már túl voltunk kb.öt de lehet ,hogy még több szeretkezésen,vagyis hát hívjuk inkább csak pettingnek,de sosem dugott meg.Ugye nem nem értettem,hogy miért nem.Merevedése volt neki,nem volt így semmivel sem gond.Én ugye már izgalomban voltam.Mindig kielégítetlen maradtam.Aztán meguntam és mondtam neki,hogy rakd már be. :) Ő meg fapofával mondta,jó de biztos hogy akarod?,de ugye még szűz vagy?Neeem!Mert beszéltünk erről előtte,és mondtam neki,hogy voltam már fiúval.Ő ilyen volt volt,végül is megtörtént ,meg utána még sokszor,de fura egy fiú volt.
2022. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen történt ilyen.

Nem lett szex

2022. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem.
2022. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Ölelés, érintés, csók, miegymás egy családos férfival. Nagyon fel voltam rá izgulva, de erőt vettem magamon és visszautasítottam, mert nem fért bele. Már úgy is nagyon messzire mentünk.
2022. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!