Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki, aki volt már szexuálps...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki volt már szexuálpszichológusnál, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Segített pozitív irányban változni? Mennyi alkalom? Mennyi idő? Milyen mértékig?

Szexuális szorongással kapcsolatban.


2022. dec. 1. 14:27
 1/3 StevenUp ***** válasza:
3%

Igazából nem értem, hogy minek kell egyből olyan emberhez rohanni aki nem volt elég jó orvosnak/pszichiáternek és inkább csak Pszichológusként okoskodik. Értem én hogy kívülállóként ráláthat dolgokra és összefüggésekre, de erre bárki képes. Lényegi dolgot egyik sem csinál.

Ha változni akarsz akkor úgyis fogsz

2022. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Következő héten megyek először. Őszintén szólva nem igazán várok semmit tőle, de az orvosi vizsgálatok nem mutattak ki semmit. Majd megírom, mi volt.
2022. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem másabb mint egy más terápia.. Én amikor voltam bár az exemnek volt szorongása nem nekem és nekem csak két alkalommal volt jelenésem és a végén tízezres óradíjjal 2007-ben a végén a nő azt mondta hogy sok türelmet és kitartást kíván, hát majdnem szájba... de nem a farkammal, az ex csaj járt még hozzá de mivel ő nem akart / tudott változtatni hagytam is az egészet a fenébe.
2022. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!