Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még nem szeretnék lefeküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szeretnék lefeküdni a barátommal, de látom rajta, hogy ő nagyon feszült, és kikészíti a dolog. Szerintetek az megalázó lenne a számára, ha kézzel kielégíteném, vagy a combom közé szorítva? Légyszi normális válaszokat! L20

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te ne pasizz, neked nem való ffi, nem is kivànod ennek semmi értelme így,ez nem kapcsolat ahol az egyik szenved.remélem elhagy és keres olyat aki boldoggá teszi...
2022. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Jajj, de szenvedhet a kis gyökér. Ez a legnagyobb baja? Inkább akkor neki kell váltania és keresni egy fehérmájú lotyót. Értsétek meg, hogy sok nőnek időre van szüksége. El tudom azt is képzelni, hogy próbára teszi a srácot, hogy nem akarja e kihasználni. Ha kitart mellette akkor be fogja adni a derekát, de ha már az első héten megtörténik, lehet hogy a krapek lelép, mert csak egy szex hiányzott nekik. Nem látok a lányok fejébe, de teljesen meg tudom érteni.
2022. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem szeretnél vele lefeküdni, de ki akarod elégíteni. Ennek mi értelme??
2022. dec. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Remélem megcsal...
2022. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi aberált válaszoló. Ha nem tartja tiszteletben a döntésedet, akkor már felborult az egyensúly. Keress mást, aki megért és megérdemel.
2022. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!