Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul tettem,hogy elmondtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem,hogy elmondtam a barátnőmnek,hogy mielőtt vele találkoztam nagyon sok nővel volt kalandom?

Figyelt kérdés
Azóta féltékeny jeleneteket rendez. Azon akadt ki a legjobban,hogy 2 nővel is voltam egyszerre. Megbántam,hogy elmondtam.
2022. dec. 4. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon éretlen a barátnőd. Te nem csináltál rosszat.
2022. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Ez színjáték. A nők 99%-át baromira izgatja az ilyesmi.
2022. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagytok egymáshoz valók. Engem is zavarna, ha a pasim sok nővel lett volna előttem, igénytelenségnek tartom ezt a "mindent megbaszok, ami él és mozog" mentalitást. Fasz.ság, hogy a nők nagy részét ez izgatja, maximum a hasonlóan szabados szexuális életet élő nőket. Átlag nők, akiknek van tartásuk, nem akarnak random 378. lyukak lenni a pasinak.
2022. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

#3

Nem tudom ki vagy, hogy nézel ki, és hány éves lehetsz, de előttem levizsgáztál. Kitűnő az eredményed.

2022. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Balek vagy

Semmi köze hozzá előtte kivel voltál.

2022. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Volt szerencsém ilyen "úriemberhez" mint a kérdező. A véleményem inkább nem taglalom, elég ha annyit mondok: minden nő csupán egy tárgy, és az a férfi aki a szexuális teljesítményét/előéletét firtatja, azzal dicsekszik, az kisebbségi komplexusos. Ja és a szexben nem a mennyiség számít hanem a minőség.
2022. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok a nő, annak az az üzenete, hogy őt sem veszed majd komolyan….
2022. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, rossz ötlet volt. Én pl nem vagyok féltékeny típus, de nagyon rosszul tudott esni a kapcsolatom elején mikor az újdonsült barátom azt mesélte mennyi nőhöz volt már szerencséje, s mikor hogy volt együtt velük.. Egyébként úgy vettem észre ez fordítva is igaz, mikor a csaj mondja a srácnak hogy mennyi pasival volt együtt. És ebben egyébként az a legrosszabb, hogy beleég az emlékezetedbe, sokáig szarul esik.
2022. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

Mondanám hogy balek vagy, de inkább gerinces. ő meg ostoba.


De nyugi, ha nem mondod el magadtól, akkor előbb utóbb megkérdezte volna.

2022. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

9-es gerinces? Hol élsz te? Milyen párhuzamos világban?

Normális embert nem az érdekli hogy elmondja a jelenleginek hogy kivel hogyan szexelt. (állítólag, hiszen bizonyítani nem tudja, és érett gondolkodasú nő tudja jól, hogy az ilyen fajta fickótol max maszatolast várhat, xe valódi teljesítményt sosem) Normális mentalitású ember kizarólag a jelenlegi társára figyel, (érzelmileg-lelkileg-testileg) és nem gyerek módján: pfu én voltam egyszerre 2 nővel, én voltam swingerben, x száz nőt dugtam meg... ilyenkir egy szellemileg érett nő csupán annyit kérdez: és mennyit bírtál megtartani? Aztán szépen elköszön ettől a paprika jancsitól, és többet szóba sem all vele.

2022. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!