Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást őrjített már meg egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást őrjített már meg egy nő tekintete?

Figyelt kérdés

Van egy vékony, kis formás testű kolléganőm, akinek ráadásul gyönyörű szemei is vannak, és úgy tud néha nézni... hogy azt érzem, megőrülök. Néha legszívesebben azonnal meg...nám.

Volt már veletek is ilyen?



2022. dec. 4. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Talán még kiscsikó koromban. Ma már tisztelem annyira a nőket, főleg az általad említetteket, hogy nem a megdugásán jár az eszem, hanem a meghódításán.
2022. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2022. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Volt már olyan és szerettem is elmélyülni a tekintetében. De nem akartam egyből szexelni is vele.
2022. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szép tekintet mindig megdobogtatta a szívemet.

ui: nagyon szeretnék egyszer olyan kifinomult és nagyon jó ember lenni, mint az 1. válaszoló... Most kimegyek és összeszedem a szemetet a kerületben.

2022. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen megörjitett f-kat sorbaállitanák akkor talán körbeérnének az egyenlitönél!
2022. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: többször is. Ha oldalazva állnánk egymás mellett, és fél métert számítunk egy megőrjített fazonra, akkor a 40 075 km-t 80,15 millió férfi tenné ki. Én egy lennék közülük, de fontos, valami szárazföldi helyet kérek egy csendesebb szigeten.
2022. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oldfire ***** válasza:
Velem még mindig elő fordul. Pedig kenyerem javát már meg ettem. Képes vagyok zavarba jönni egy gyönyörű női szempártól.
2022. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!