Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok a kezükön kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok a kezükön kívül használnak más segédeszközt is, hogy önmaguknak örömöt okozzanak?

Figyelt kérdés
Hölgyek, akik már eltévesztettétek, mikor még nem voltatok pasival csak a kezeket használtátok masztizáskor?

2022. dec. 5. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Van aki igen, sőt elég sokan.

Persze van aki análisan, vagy mell izgatásra használja ezeket.


F

2022. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már elvesztettem, de mikor még nem voltam pasival akkor csak a kezem használtam. Segédeszközöm jóval utána lett, ahogy orgazmusom is (ha már kulcsszó).
2022. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

2-es, hüvelyi orgazmus volt ?

Amúgy legtöbben leragadnak a csiklózásnál, akkor is ha már nem szüzek

2022. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem, csikló volt. Ahogy a csiklózásnál sem ragadtam le. Az orgazmus fajtája másodlagos.

#2

2022. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Á értem. Köszi. Ezek szerint a pasik akikkel volt "valami" nem voltak képesek rendesen kinyalni.
2022. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor eleg kíváncsi voltam mert sokmindent használtam. Párna, fotelkarfa lovaglás, anyagkupac, mindenféléhez hozzádörgöltem magam. Hajkefém nyele, kissebb hengeres dolgok. 18L
2022. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az alapdolog megvan a vibrátor de ez szerintem ma már minden lánynak van.

A másik pedig arra a párom "szoktatott" rá, az pedig nem más mint a porszívó

Hihetetlenül hangzik de IGEN működik és nagyon kellemesen feltud izgatni a vákuum játéka. Szóval ezért mostanság ha egyedül porszívózok otthon van, hogy máshelyen is fel kell "szívni" dolgokat :)

2022. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kézzel csinálom

18 L még szűz

2022. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan használnak masszírozót, ami nem szexuális segédeszköz és használnak csikló izgató segédeszközöket is.
2022. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!