Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy nem vetkőztem még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem vetkőztem még le teljesen a barátom előtt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kibékülve a testemmel, így nem szeretnék a barátom előtt levetkőzni. Már több, mint egy éve együtt vagyunk.
2022. dec. 6. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagy elégedett?

Ha együtt maradtok előbb-utóbb úgyis le kell.

2022. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az.
2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen az. Nem is értem hogy 1 év alatt hogy nem akart látni meztelenül.
2022. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Előbb vagy utóbb zavarni fogja szerintem. Csoda, hogy eddig nem kérdezte meg az okát.

Egyébként, ha szeret és ruhában tetszel neki akkor anélkül sem belőled kiábrándulni, főlegegy év után nem.

Nem írtad, hogy melyik testrészeddel nem vagy elégedett, de a legtöbb ellen lehet tenni akár sporttal.

2022. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz!


Engem rohadtul zavarna!

2022. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Duci vagyok, ezért a hasammal és a karommal, valamint lóg is a mellem.
2022. dec. 6. 12:46
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi a baj a testeddel? Pontosan mi zavar rajta?

Ha a párod szeret téged, akkor nem kell szégyenlősködni.

2022. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem teszel ellene? Ahogy a nagy öreg Csernus kérdezné.
2022. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy baj! Házasság előtt ne add a tested neki, lelki vétek és megöli a szerelmeteket. Akik szeretik és tisztelik egymást, azok tudnak várni és amikor egymásnak adják életüket, akkor jön a test is.
2022. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Mennyire vagy duci? Ez nem akkora gond, ezen könnyen lehet változtatni. Elkezdesz sportolni és fél-1 éven belül jobb lesz a tested. Menj le konditerembe és egy edző fog tudni neked segíteni. Nem csak eltűnik a fölösleg, hanem jobb lesz a közérzeted is és élvezni is fogod az egészet.


Lógó mellel nem tudom mit lehetne csinálni. Egyszer valakitől hallottam, hogy 2 számmal kisebb melltartót kell hordani és az egy idő után helyre hozza a lógást. Nem tudom ez mennyire igaz, de majd a többiek kijavítanak ebben.

2022. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!