Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy olyan nő küld nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan nő küld nekem meztelen képeket akinek férje van akkor az a nő nagyon keveset szexelhet a házasságában?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Az ilyen egy szajha.
2022. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én csak azt nem értem, hogy miért küld valaki meztelen képet magáról olyannak, akivel semmi értelmesről nem tud beszélgetni. Hogy lehet, hogy pucér képet előbb kaptál, mint hogy ezt elmondja? XD

Amúgy gondolom vagy nincs szex, vagy csak jól esik neki, mert ilyen ember.

2022. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért küldi hogy vagy szexelj vele, vagy dicsérd meg és növeld a férj által rombolt önbizalmát.
2022. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na én itt két olyan lánnyal beszélgettem, akiből az egyik férjes gyerekkel, és olyan képeket küldött hogy kérni nem tudtam volna jobbat, és még szex is lett volna, csak hát mindig a gyerek, hogy addig mit csináljon.

A másiknak több éves kapcsolata van (szándékosan nem írom ki mert lehet magára ismer) és csuklóig a popsiba képet, ergo ezt utasítottam neki, és meg is csinálta, és még más guszta dolgokat.

Na akkor hol tartunk?

2022. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azta, érdekes, tanulnom kéne a nőkkel való beszédet, mert életem során egyetlen egyszer kaptam meztelen képet, igaz akkor nonsztop minden nap, de akkor is, ha kértem ha nem sosem kaptam, nem értem, másnak meg kérnie se kell..
2022. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem vagánykodásból írtam, mert már igen csak kinőttem abból a korból!

Őszintén szólva, inkább beszélgetnék itt egy korrekt, és nem hazudozóval, mint azzal a nem is tudom már több tízzel mint akikkel itt beszélgettem.

2022. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itt folyton egy párhuzamos univerzumban érzem magam, mert értelmes, intelligens, nem faszképküldő, nem abberrált, nem perverz, nem pszichés beteg, nem incel pasiként sosem akadok össze ilyen nőkkel itt, akiket emlegettek, hogy mi mindenre készek.
2022. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem képeket cserélgetek, hanem élőben veszem szemügyre a nőket… neked is ezt javaslom.
2022. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet, élőben is láttam már meztelenül, nem csak privát beszélgetésen keresztül
2022. dec. 7. 12:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
# háááát, hogy én nem futok össze eilyen Nőkkel itt basszus ..melyik topik alatt találkoztál velük?:)
2022. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!