Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van, aki csak kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van, aki csak kíváncsiságból próbálta ki a nudizást, és nem azért mert egyébként nudista ? Milyen volt így meztelenkedni, illetve más meztelen embereket látni ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőim beszéltek rá 2019 nyarán arra ,hogy menjünk el nudizni B.Berénybe.Végül is meggyőztek.Tapasztalataim vegyesek,maga a hely kitűnő.Többen voltunk,és úgy könnyebb volt megválni a bugyitól.Egyedül bevallom nem ment volna.Én jól éreztem magam,de azóta sem voltam,voltunk.Én belőlem nem lesz naturista,kalandnak emléknek marad meg.Szervezésben a legnehezebb az volt,hogy olyan időpontot kellett találnunk amikor egyikünknek sincs meg éppen. :)Teljesen nem sikerült.Tudom a fiúk ezen nevetnek,nekik nincs ilyen gondjuk.
2022. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ameddig elmentem az a monokini, de az sem emberek előtt. Sajnos vagy sem én nem vagyok kapható ilyenekre.
2022. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, felszabadult érzés volt, de pár perc múlva már természetesnek veszed hogy mindenki meztelen van és nincs "újdonság" értéke.
2022. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen voltam először (sok-sok éve már), tengerparton barátokkal. Először totál zavarban voltam, amikor érkezés után mindenki nekiállt vetkőzni, de mivel mindenki lazán viselkedett, utólag már azt mondom, nem volt benne semmi ciki. Fiúk és lányok vegyesen voltunk. Kb. egy óra alatt teljesen megszoktam, sőt amikor először kijöttem a vízből kifejezetten tetszett, hogy nincs a rám tapadó a vizes fürdőruha. Csúnya fehér foltok nélkül lebarnultam stb. Nekem bejött a nudzás, azóta is el-el járok nyaranta, de kizárólag hivatalos, belépős, körülkerített helyre, olyanokkal akiket jól ismerek.

Napszemüveges vigyorgó bácsiktól hemzsegő vadnudira be nem tenném a lábam.

2022. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Közszeméremsértés, az a neve. Normális épeszű ember nem nudizik.
2023. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon semmi extra, nem bamultak meg.
2023. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!