Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy nem annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy nem annyira szép lányok nem állnak velem szóba, viszont ritkán, de előfordul, hogy teljesen jó nők nem bírnak leszállni rólam?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk hiába udvarolok egy ducibb, vagy hát valamilyen "hibával" rendelkező csajnak, általában nem nagyon jön össze, hiába tetszik nekem egyébként.


Aztán jön egy úgymond fullos nő, akihez semmi közöm, megszólítani nem merném, ránézni nem mernék, erre odajön és ismerkedni akar, majd ott tartunk azt csinálok vele amit akarok, stb... persze járni is akar. Ezekkel nincs is gondom, csak nem értem. Mi a logika ebben?


Én egy jó 10/4-es pasi vagyok, szóval nagyon az átlag vagy inkább még az sem. Ezért nem értem, hogy miért a "jó" nők találnak meg és a "rosszabb" nők meg elhajtanak, megaláznak, stb.


Persze minden nő szép! :) De tényleg. Kivéve amelyik nem.


2022. dec. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szedj fel egy jó nőt utána az átlagos csajok verekedni fognak érted:)
2022. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szóval azt mondod hogy egy fullos nő odamegy hozzád hogy ismerkedni akar? 😅 miközben a ducibb elutasít . Hogyne.
2022. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Létezik a jelenség, bár nem sűrűn.


De hülye lennél ha nem élnél a lehetőséggel.

2022. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a nem jó úgy gondolja senkinek nem jó, a fullos meg bárkit megkaphat, de látja hogy leszarod így bassza a csőrét, vagy simán nem gondolja hogy jó, vagy pont te vagy az esete
2022. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!