Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, köztetek akadnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, köztetek akadnak "lightos" dominák?

Figyelt kérdés
Tehát akik dominánsak a szexben, szeretik kicsit alárendelni a pasit, de nem durván?

2022. dec. 9. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2022. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez partner függő. Ki mit hoz ki belőlem
2022. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is partnerfüggő. Lehet van olyan pasi aki csak azt élvezné h nyalják a fenekét farok verés, szopás közben. De az is lehet hogy ennél jóval több minden izgatná. Ha van ilyen hajlamod mint ahogy nekem is nőként akkor pasi függő csak h mennyi mindent enged, mi izgatja..
2022. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Meg nem próbáltam dominálni. Talán majd egyszer.


N

2023. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem régen folytam bele, hogy felfedezzem ezt az oldalamat is, de igencsak élvezem...


Nagyon hamar meguntam, hogy a jószerencsét várjam, jó lesz-e nekem is a szex, így inkább átvettem az irányítást az ágyban, amivel felfedeztem azt is, mennyire jó érzés kézben tartani a dolgokat, vezetni, akár parancsolgatni a pasit :P


Szeretem, ha én vagyok felül, a lovaglópóz a kedvencem, még jobb, ha a kezeit-lábait kiköthetem az ágyhoz, meglepően fel tudja tüzelni ez a fiukat is, mikor előveszem a kötelet.


A másik kedvencem, ha kicsit erőszakosabban vehetem rá őket az orális kényeztetésre, nincs jobb annál, mint egy előttem térdelő pasival nyalatni magam, vagy az arcába ülni, mikor az ágyon fekszik, ezek még jobbak, ha a kezei meg vannak kötözve :)


A legújabb próbálkozásaim a mostani pasimmal ahhoz kötődnek, hogy előkerestem a sokáig lovakon használt, de régóta csak a szekrényben pihenő lovaglópálcámat, jó érzés azzal fenyegetőzve parancsolgatni, cirógatni vele a testét, vagy odacsapni néha. Ez utóbbi már nem a lightos kategória, de szeretném egyszer úgy kikötözni, hogy ne tudjon ellenkezni, és kipróbálni, milyen egy kegyetlen elfenekelés, de ehhez mèg puhítom :P


Illetve gondolkodom azon, hogy kipróbáljam valakivel, aki nem a barátom, csak egyszeri szolgám, a klasszikus szexmentes, kínzós dominálást, de még gyűjtöm hozzá a bátorságot. Viszont ha bejönne, akár még profiként is el tudnám képzelni magam. :)


19L

2023. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!