Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan masszírozzam úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan masszírozzam úgy egy nő lábát, hogy az felizgassa, vagy hogyan kényeztessem ezt a testrészét?

Figyelt kérdés
Dióhéjban a sztori, sikerült Tinderen megismerkednem egy nővel, már taliztunk is, egyből volt szex is, de ezen kívül is nagyon jó volt vele lenni. Annyi, hogy ő 44 éves, én pedig 23, szóval a feleségem nem ő lesz, de ettől függetlenül szeretnék odaadó szeretője lenni. Na már most nekem lábfétishem van, amit el is mondtam neki már akkor, amikor még csak chatelgettünk. Tökre jól fogadta, azt mondta, hogy semmi baj nincs ezzel, csak neki nincs ebben tapasztalata. Most már amúgy van, mert megkértem, hogy kényeztessen a talpaival, lábujjaival, amit készségesen meg is tett, közben is tökre aranyos volt, mosolygott, meg utólag mondta, hogy nem volt annyira zavarban a dologtól, illetve, hogy tetszett is neki. Egy rövid időre a lábujjait is bekaptam. :D Viszont nem akarom, hogy ez a része a szexnek egyhangúvá váljon, szeretném minél jobban megkedveltetni vele ezt a műfajt, mert nagyon jó, hogy nem zárkózik el ettől a dologtól, és nem mellesleg olyan gyönyörű, ápolt lábai vannak, mondhatni pont a kedvenc típusom. :D Hogyan masszírozhatnám meg úgy a lábait, hogy az neki ne csak kellemes legyen, hanem mondjuk felizgassa is? Vagy mit vessek be? Esetleg érzékien nyalogassam a talpát?

2022. dec. 10. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan te vagy a lábfétises, és tőlünk vársz ötletet? Nincs neked lábfétised, csak divatos lett ezt ráhúzni mindenkire.
2022. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, lábfétishem van, csak itt most nem az a kérdés, hogy nekem mi a jó, hanem, hogy hol vannak mondjuk a talpon erogén zónák, hol izgassam pontosan, hogy neki jó legyen.
2022. dec. 10. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
HA erre magadtól nem tudsz rájönni akkor hagyd ezt.
2022. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csörgits Kingának van egy Fétisbe zárva c. előadása a youtubeon, másodmagával elmondják benne, hogy a fétissel rendelkező személynek sok energiát kell befektetni abba, hogy a másik fél is úgy egyébként érdekelje és ne "csak" a parafíliát kiváltó rész, szóval nagyobb az esély arra, hogy a későbbiekben megfogja unni, te meg továbbra is ezt preferálod, kérdés hogy el megy-e terápiára veled, megéri-e ez neki, megértheti-e ha neki nincs ilyesmi a fejében? Inkább csekkold le az előadást mert ők jobban elmagyarázzák mint én!
2022. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!