Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan barátnőtök aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan barátnőtök aki nagyon akart gyereket?

Figyelt kérdés

Barátnőm annyira rá van kattanva a gyerekre h már nem tudom "elhinni neki " h engem kíván, hanem csak az h gyerek legyen..


Oké h több éves kapcsolat de akkor is hiába minden szavam. Pláne úgy h ezelőtt hosszabb ideig nem volt köztünk szex és mégse volt akkor ennyire rámenős mint most.


Ti voltatok már hasonló szituációban?


2022. dec. 10. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért van veled, hogy gyereket csinálj neki
2022. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem dobd khurvagyorsan.


tenyészállat vagy a szemében nem több..ahogy felcisnáltad többet nem lesz szex, ha utána lépsz le, fizethetsz a lárva után havonta.

2022. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
8éve vagyunk egyutt
2022. dec. 10. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
ÉS?
2022. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

"ahogy felcisnáltad többet nem lesz szex"

Sajnos ez 99%

A többi nem annyira, de ez tuti.

2022. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
És még a barátnő van beállítva hülyének, hihetetlen. 8 éve vagytok együtt, mégis mit vársz még? Egy normális értékrendű embernek fontos, hogy a kapcsolat továbbfejlődjön, házasság, családalapítás, gyerek, családi ház vagy lakás, stb. Te meg 8 év után azon rágódsz, hogy a barátnőd már azt szeretné, mint minden normális ember, meg eszedbe sem jut, hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokkal, mert kevesebb a szex is.
2022. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet most hagyta el a felesége, hetekkel a baba születése után.
2022. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy bekattant a csaj, de ha ez fordítva történik hogy a pali akarja mindenáron felcsinálni a csajt, akkor a világ feláborodik, és fejlevágást követel, hogy is van ez?
2022. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
te is tudod, hogy mire megy ki a játék, és mi lesz utána...
2022. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki hogy azt mondod te nem szeretnél most ebben a szar helyzetben gyereket stb, kezdjetek el védekezni is.

Utána majd meglátod hogy reagál, lesz-e még szex.

Ha bekattan ettől én biztos offolnám, mert jó vége sajnos ennek a kapcsolatnak már nem lenne.

2022. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!