Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bújtatok már bele egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bújtatok már bele egy lány tornadresszébe? Ha igen, milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak tangájába
2022. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már bújtam. Nem nagy szám! L
2022. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
190 cm-s 105 kg-s nagydarab marhaként elég nagydarab csajnak kellene lennie amelyiknek a tornadressze feljönne rám :D
2022. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de kipróbálnám.
2022. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van saját dresszem azt hordom:)
2022. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rajtam női tornadressz, de az teljesen új volt amikor megvettem, előttem szerintem még fel sem próbálta senki. Így konkrétan lány dresszét nem vettem fel, de újat igen. Egyszerűen kíváncsi voltam, mert akkor eléggé izgatott a dolog, de amikor felvettem már nem igazán váltott ki belőlem semmi izgalmat, nem volt kényelmetlen de valamiért többre számítottam. Akkor 10 perc után levettem, elcsomagoltam és pár héttel késöbb elővettem kimostam, lefotóztam és meghirdettem vaterán féláron.
2023. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már bújtam.Fel is izgultam,mert a lány,akié volt,ismertem,és ő használta is nap mint nap.
2023. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgalmas tornadresszben lenni, az hogy teljesen rá simul a felső testre. Nem tudom miért de szeretem:)
2023. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból vettem magamnak ilyen tornadreszt, mert mindig izgatott milyen lehet benne lenni. Hát nekem nagyon be jön. Szoktam is hordani, persze nem nyilvánosan csak úgy, meg aludni is.
2023. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!