Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál, ha a kiszemelted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a kiszemelted megtudná a szexuális vágyaid egy harmadik személytől?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú lennék. Ez egy olyan dolog amit tőlem kellene megtudnia, még akkor is, hogyha alapvetően nem fogadná el.
2022. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnék a szemébe nézni.
2022. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nincs sok vágyam és azok sem extrémek, de a föld alá süllyednék valószínűleg. Ahogy a #2-es válaszoló írta, a szemébe sem bírnék nézni.
2022. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglepőek a válaszok.

Nyilván jobb lenne, ha abban a bizonyos harmadik személyben lenne egy kevés tisztelet irántam, és nem beszélné ki a szexuális vágyaim, hanem örülne, hogy tud róla, mert ez azt jelenti, hogy átélte velem, de sajnos előfordult már velem is, hogy hibáztam párválasztásnál. De azt már visszacsinálni nem tudom, szégyellni meg pláne nem fogom magam mások miatt.

Szóval ha megtudja, így jártam, ha van egy kis esze, javára fordítja. Nincs ebben semmi, a vágyaimat sem szégyellem.

2022. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lenne, egészséges embernek szerintem ez magánügy = azzal és akkor osztom meg, akivel és amikor a helyzet kívánja. Ha úton útfélen híresztelném azzal az egész komolytalanná válna.
2022. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel elég extrém és a nők nagyja nem is vevő rá, így én se bírnák a szemébe nézni :D
2022. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!