Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok egy ilyen kérdésre (jó lenne ha olyan válaszolna aki esetleg hasonló helyzetben volt) (25/F) ?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány akinek tudtommal még soha nem volt se barátja se senkije (asszem 23 éves). Régóta ismerjük már egymást, családját is ismerem apjával volt hogy melóztunk is együtt.


Esetleg, hogy hozhatnám fel neki úgy azt, hogy (direkt így írom, hogy könnyebben meg lehessen érteni) dugópajtik lehetnénk. Nekem sincs senkim, neki sincs senkije.

Sejtem ,hogy miért nem volt még barátja, de ezt nem írom le mert nem tartozik senkire.


Ezelőtt még soha semmi jelét nem adtam arra hogy a fent említett dolgot elmondjam neki vagy éreztessem (nyilván ő sem mutatott ilyen érdeklődést vagy jelzést felém) vele viszont ő is én is fiatalok vagyunk és úgy vagyok vele hogy miért ne, DE egyáltalán nem akarom megbántani továbbá olyan érzést kelteni benne amivel negatívan hatnék rá mert néha átjárok hozzájuk mivel az én családom és az ő családja jóban vannak.


Lányok akik voltak már ilyen helyzetben ezt hogy reagáltátok le, illetve ezzel mennyire csapnám ki a biztosítékot? Kíváncsi vagyok a véleményekre.


2022. dec. 11. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

"tudtommal még soha nem volt se barátja se senkije". Benne van a pakliban, hogy szűz. Ha szűz akkor nagyobb esély van rá, hogy egy szeretettel és tisztelettel teli kapcsolatban akarja elveszíteni.


"Sejtem ,hogy miért nem volt még barátja, de ezt nem írom le mert nem tartozik senkire.". Ha az adott dolog nem zárja ki, hogy fiúval is szexeljen (értsd: nem leszbikus, nem asszex stb.) akkor van esélyed.


Személyes tapasztalat: Egyszer elkezdtem ismerkedni egy fiúval, akivel eljutottunk X (4-5) randiig. Szimpatikus volt, jól is éreztem vele magam. Felkerült a szexualitás is, mint téma és akkor mondta el, hogy jelenleg egy szexkapcsolat jobb lenne neki, mint egy hosszútávú.

Az én prefernciám pont az ellenkezője volt, de ennek ellenére nyugodtan megmondtam neki, hogy ez esetben nem egymást keressük. Ugyanezt mondta volna egy közeli barátnak is, mert nekem nem megy a szex érzelmek nélkül, ahol a szimpátia és a vonzodás csak egy dolog számomra.

2022. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha 23 évesen szűz, akkor inkább ne használd nála ezt a kifejezést, hogy dugópajti :D Nem tartom életszerűnek, hogy egy szűz lány pont egy barátság extrákkal vagy szexkapcsolattal akarja elkezdeni a szexuális pályafutását. Persze egy próbát megér, de ne rohanj ajtóstul a házba.
2022. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1:

Nem gondolnám hogy leszbikus vagy aszexuális lenne.

Én nem mondom hogy nem szeretnék vele randizgatni olyan kapcsolatra most nem vágyom. Hanem olyan jönne szóba, hogy ha neki van testi szükséglete (szexelni akar) vagy nekem akkor egymással ezt el tudnánk intézni és mindenkinek jó lenne. Én legalább is így gondolom, de javítsatok ki ha nem.


A lányról röviden ennyit: jelenleg egyetemre jár, szeret számítógépen játszani, anime-t néz, bulizni nem igen megy vagy inkább soha itt értem a diszkókat, szereti a macskákat,



2:

Nyilván nem ezt mondanám neki, hogy :"egy hosszabb beszélgetés" és figyelj csak nem gondoltál arra hogy dugópajtik lehetnénk?"


Így nem mondanám :D


Továbbá én nem konkrétan szexkapcsolatnak nevezném ezt ha összejönne hanem barátság extrákkal. Szerintem szexkapcsolatnál ott tényleg csak azért járnak össze hogy egymást kielégítsék.

2022. dec. 11. 10:13
 4/19 anonim ***** válasza:
De simán lehet, hogy ő is goondol ilyesmire, csak nem meri mondani v. nem tudja hogy hogyan mondja...
2022. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4:


Nem tudom, ott van az hogy aki nem mer az nem nyer :D

Meg az is ott van hogy nem tudom esetleg mennyire rosszul reagálná le :D

2022. dec. 11. 10:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értem.


Szerintem kezd 1-2 finom bókkal, kedveskedéssel, majd kiderül, hogy hogan fogadja.


Aztán átmehetsz finom udvarlásba.

2022. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, és véletlenül sem hozakodnél elő az "extrás barátság" témával semmilyen formában, a legenyhébb utalás formájában sem...
2022. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Eleinte csak kellemes közeledés, semmi "elméleti szöveg"...
2022. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mikor történt már valamikor átmentem hozzájuk szalonnát sütni vagy nem is tudom milyen kajálás volt. Hintaágyon egymás mellé ültünk és hát nem szép dolog kicsit ittassan elkezdtem simogatni a combját, nem vágott pofán, nem is zavartatta magát viszont pozitívan se reagált rá. Tulajdonképpen mintha meg sem történt volna.
2022. dec. 11. 10:53
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy szűztől ne várj szexen alapuló pajtiságot. Kb az első évben élvezhetetlen a dolog. Idő kell mire megismeri a saját testét, és hogy mi jó neki, nemhogy egy pasival.
2022. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!