Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van olyan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan szexuális játékszer, amely izgatna titeket, de még nem próbáltátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik az?

2022. dec. 11. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Womanizer premium.

Túl drága egy játékszerért (számomra).

2022. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén womanizer
2022. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Ez már nem semmi, hogy valaki napi szinten követi a szexuális játékszer piacot. Azt hittem csak a rejszmesterek vannak ennyire benne az iparágban.
2022. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sybian, de egyrészt tök drága, másrészt itthon laknak a gyerekeim, úgy tudom hangos a gép, lenne nagy csodálkozás.
2022. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

#4


Ha olyat vennél nem csak a gép lenne hangos 😅😂

2022. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Ez tényleg nagyon ott van. 😁
2022. dec. 11. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Puncipumpa, beöntés, mindenfèle tágító
2022. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a páromnak egy satysflairt...17000 forintér. Rátette a mellbimbójára és kijelentette, hogy ez szar, neki nem kell. Most ott van a polcon és ennyi. De hülye voltam, mert minden féle hasonlóval így jártam, semmi sem kellett. Ettől vártam az "áttörést", de ez sem jött be. Pedig száz fórumon dicsérték, ajánlották....azért vettem meg. Most meg itt nézegethetem, még a töltőzsinórja sincs kicsomagolva. Most adjam el?
2022. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ha tényleg csak ennyi volt akkor a párod szimplán nem akarja

Már az elején elkönyveli magában hogy ez neki nem kell aztán nyílván 10 másodperc alatt sem fog a mennyországba jutni

Főleg nem ilyen hozzáállással

2022. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam ki mit írt. Engem egy Sybian érdekelne kíváncsiságból, de el nem tudom képzelni, hogy otthon legyen. Ahogy azt is, hogy valahol csak úgy kipróbáljam.

Talán az egyetlen módja, hogy olyan pasim lesz, akit izgatja a dolog és rendel egyet magához és megkér, hogy használjam.

Megjegyzem nagyon ott kell legyen anyagilag, mert ha erre költené a havi fizetését, akkor számomra nem vehető komolyan.


Reálisan nézve tehát soha nem fogomk kipróbálni, de úgy gondolom megleszek nélküle.

2022. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!