Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők ti elégedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti elégedett vagytok a cicitekkel? Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban nem voltam elégedett a mérete miatt. Mára már elégedett vagyok vele, mert feszes, érzékeny, nem fáj tőle a hátam és nem zavar a sportban sem.
2022. dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor elégedetlen voltam. Nagyobb méret, és hát az évek és egy gyerek nem tettek neki jót. De már abszolút elfogadtam, ez a rendje. Nem olyan feszes nyílván, de már nem zavar, elfogadtam.
2022. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én felvarratnám hogy előre nézzenek a mellbimbóim. Úgy nőtt hogy lefele néz és kb fél cm eltérés is van köztük

Pedig szivesen mászkálnék melltartó nélkül

2022. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok elégedett B melltartó kosár elég szerény, mindig igénybe veszem a push up segítségét
2022. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen elégedett.
2022. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben elégedetlen voltam vele, mert sosem volt az a feszes "perky" mellem. Már 12-13 évesen is lógós, lefele néző volt, pedig akkor még kicsik volt. Szerintem nálam ez genetika, azóta megnőttek, ugyanúgy lógnak, de nem zavar már. Nekem ilyen mellem van, és kész. A mindennapokban nem zavar (ha kényelmes a melltartóm), a szexuális életemet soha nem éreztem, hogy befolyásolta volna, hogy ilyen. Úgyhogy úgy érzem, nincs okom elégedetlenkedni, még akkor sem, ha sokak szerint egy ilyen mell nem esztétikus.
2022. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendben vannak, pont ideális méret
2022. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Mostanra teljesen boldog vagyok a helyzettel (85B).

Korábban azt hittem, hogy emiatt majd a jó pasikat nem fogom érdekelni. Azóta rájöttem, hogy szexuális értelemben kb. bármelyik pasit meg lehet kapni és akit meg meg is akarok kapni, azt meg nem a mellméretem fogja meggyőzni/elriasztani.


Szóval én imádom a melleim. Nem lógnak, nem zavarnak, annyira vanak nagyok, hogy ne legyek deszka és baromira élvezem ha szex közben izgatják. Tökéletes így!

2022. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok. Elég nagyok. Mivel sokat foglalkozom vele nem is lógnak. Edzek, hogy ne fájjon a hátam, ne lógjanak. Nagyon érzékenyek, szeretem ha sokat foglalkoznak vele. 26
2022. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!