Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál miből áll egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál miből áll egy szüzességelvétel?

Figyelt kérdés

Ha igényes és kisfiúsan jóképű vagyok, akkor a csók is belefér?

Mivel soha nem voltam nővel és vszeg 20 másodperc alatt eldurrannék az orálnál vagy behatolásnál (de lehet már előtte) és tudtommal egy patronig tart egy légyott utána kalap kabát és takarodó így érdekelne, hogy konkrétan hogy is zajlik egy szüzesség elvétel, ami legtöbbször szerepel a rosszlányok oldalon a "mit szeretek" rovatban.


Vagy ez csak egy lehúzós marketing arra, hogy a hozzám hasonló krónikus szűz pasikat legyen indok elzavarni 5 perc után?

Mi van ha eldurranok az első percekben?

Utána kérhetem, hogy fél óráig masszírozzon esetleg én kényeztessem a lábát a számmal? (lábfétises is vagyok)



2022. dec. 12. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha benyögöd hogy szűz vagy, legalább drágább lesz.
2022. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Torrente 1 Milagritos-os jelenete megvan? :D
2022. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Egésznap te irogatsz ki kérdést 😂
2022. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1: Miért? Hiszen az adatlapján van írva, hogy szereti és van akinél meg konkrétan át is van húzva, mint kizáró ok.
2022. dec. 12. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Órára fizess, és kérdezd meg, hogy hányszor mehetsz el, mert kezdő vagy.


Csók többnyire szimpátia alapon történik. De van, aki vállalja alapban is.

2022. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor19... ***** válasza:
100%
Nőtől függ, de azért érdekük hogy visszajáró vendég legyél, tudtommal fél órába 1, az óraba 2 élvezés jár.
2022. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen a kérdéseidre egységes válasz. Minden lány más és más, ők döntik el, hogy mi hogyan zajlik náluk, illetve hogy mi van benne az árban. Többre mész, ha felemeled a telefont és a kiszemelt lánytól kérdezed meg a részleteket.
2022. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!