Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sokáig nem verem ki, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig nem verem ki, akkor az befolyásolhatja az álmaimat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ilyenkor jobban előtérbe kerülnek a szexuális álmok?

2022. dec. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én verem gyakran, mégis szexről álmodok. Inkább a szexhiány okozza nálam ezt.
2022. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nekem nagyon így szokott lenni, és egyébként sokkal jobbak tudnak lenni az álmok

18 f

2022. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem feltétlenül van így. Elképzelhetőnek tartom, de én például nem tapasztaltam magamon. Velem inkább az szokott lenni, ha valami "nyugtalanító" dolog történik akkor többször felébredek éjjel és arra kelek, hogy azon agyalok. Volt olyan, hogy tök sokáig nem volt semmilyen orgazmusom és akkor sem lettek gyakoriabbak a szexuális álmok.
2022. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Befolyásolhatja, mert 2-4 nap után minden gondolatod a szex meg a recskázás körül forog. Így az álmaidban is megjelenhet.
2022. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
igen, határozottan gyakrabban van olyankor szexuális töltetű álmom
2022. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert elönti az agyadat a trutymó-
2022. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolók, hány évesek vagytok? Ok, láttam, hogy írt egy 18 éves srác is. DE engem érdekelne, hogy huszonévesen mi a helyzet.
2022. dec. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
13 éves.
2022. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!