Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Amikor először megismerkedtek egy számotokra szimpatikus nővel , akkor hogyan vezetitek be őket abba, hogy milyen típusú kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem olyan helyzetekre gondolok, ahol mondjuk pont egy ilyen típusú bdsm bulin vagy oldalon egy magát is szubnak valló nővel ismerkedtek, aki tapasztalt és van fogalma erről a világról. Hanem akinek ez teljesen új. Én nem vagyok tapasztalt a bdsmmel kapcsolatban, de vannak ilyen típusú vagyaim (nem hardcore szinten hanem a soft-középszint között mozgok). Most megkörnyékezett egy magát dominánsnak valló férfi, de nagyon nem érzem kereknek azt, ahogy o közelít hozzam. Kivancsi lennek , hogy kinek milyen tapasztalata van ezügyben (ez tudom, hogy egyéni és mindenkinek másfajta közeledés válik be). Köszönöm előre is a válaszokat.

2022. dec. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Én alapból ilyen célirányosan keresek. Volt korábban barátnőm akit nem érdekelt a téma, bizonyos dolgokra vevő volt, de összességében kevés BDSM dolog volt vele. Ettől függetlenül nagyon imádtam, nem emiatt mentünk szét.


Az, hogy mi a pasi szándéka veled, csak ő tudja, vagy még ő sem. Lehet akarna komolyabbat, de kiderül, hogy nem rád vágyik mégsem, ez sajnos benne van a pakliban.

2022. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok beszélgetés, amiből kiderül, mi a vágy. Innét ismerem meg.


S ha ezekről beszéltünk, akkor van bármilyen továbblépés.


Ha nem érzed kereknek, akkor tedd tisztába: így nem.


45/F

2022. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Emberismeret, a másikra való ráhangolódás, tapasztalat, belelátni a másik ember fejébe, erős eq, iq, jó 6. érzék és akkor meglátod mi rejtőzik a másikban, milyen tempóban, ütemben kell haladni és meddig érdemes elmenni. Nos így közelítesz, nincs semmiféle sablonosság.
2022. dec. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem kezdek tapasztalatlan subokkal. Nagyon ritka kivételek azért vannak de olyankor alap, hogy tisztában van a vagyaival, csak még nem volt partnere akivel megelhette volna.
2022. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!