Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy igényes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy igényes és “jó nő” lakásos prostihoz, az biztos hogy fogadni fog és megcsinálja amit kérek?

Figyelt kérdés

Olyat kérnék ami alapként szerepel az oldalán, extrát nem kérnék.


Természetesen a higiéniára és az illemre figyelnék, hogy azzal ne legyen baj.


Viszont lehet e olyan, hogy mondjuk azért elküld mert ronda vagyok?


Illetve én nem vagyok szűz, de 20 éves korom óta nem voltam nővel. Most 25 leszek… És előtte sem tapasztaltam túl sok mindent. Mondjam inkább azt, hogy szűz vagyok?



2022. dec. 13. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Persze fogad. Es mit kernel tőle?
2022. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Azt ne mondd,hogy szűz vagy,mert akkor többet kér.
2022. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon csúnyának kell lenni, hogy ne fogadjon. Ami az adatlapján van és kéred azt teljesíti.

Ha azt mondod, hogy szűz vagy akkor felárat számol fel ugymond "szüzeség elvétel" gyanánt, ami annyit tesz, hogy kedvesebb és türelmesebb lesz veled.

2022. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1.


Sima, gyengéd szexet kérnék… Kapcsolatom már soha nem lesz, szóval szeretnék egyszer kölcsönös orált megtapasztalni gumi nélkül, aktust csak gumival.


#2.

Ha igazak azok az árak, amiket olvastam, akkor az sem baj. Régen azt hittem, hogy ez sokkal drágább mulatság.

2022. dec. 13. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az sima ügy
2022. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A higiénia és az ápoltság fontos, meg hogy normálisan beszélj vele, ne kezeld le stb. De külső miatt szerintem nem szelektálnak, max azok akiknek nagy és sokat fizető ügyfélköre van és megtehetik.
2022. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3.


Az arcom nagyon nagyon csúnya, de nem vagyok sem kopasz, a fogaim is rendben vannak és a bőröm is viszonylag rendben van… Kivéve a hátamon, ami annak ellenére striás, hogy nagyon vékony vagyok.

Alacsony is vagyok (a kinézett nő egy magas velem, és 30+-nak hirdeti magát) és a tartásom is elég rossz.

2022. dec. 13. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Tehát egy mini Quasimodo vagy. :))
2022. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha normális és ápolt vagy ÉS szerepel a prosti leírásában akkor megcsinálja. Ha "méretfüggő" meg "szimpátiafüggő" és hasonló szöveg akkor is megcsinálja, csak kérni akar hozzá egy jó nagy extra felárat.

Ja és bro' a "barátnőfeeling" sok k.rvánál kimerül abban hogy kapsz majd távozáskor két puszit gyere máskor is szöveggel, de közben ugyanazt az iparos futószalag szexet kapod.

2022. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 GFman ***** válasza:

Én sem tartom magam a nők álmának.Vékony vagyok,mehetne fel pár +kiló,de amikor voltam csajoknál mindig rendesek voltak.Negatívan sosem jegyezték meg,hogy"de ropi vagy csibefasírt"vagy ilyesmi,ha gondolt is rá nem mondta ki.9-esnek igaza van,a barátnőfeelinges szövegre azért ne nagyon alapozz,ne éld bele magad előre.Amúgy meg,ha külső alapján válogatnák a

vendégeket,akkor nem keresnének elég pénzt, nem járnának vissza hozzájuk.

2022. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!