Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szexuális élményed,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexuális élményed, amit szégyellsz, de izgatna, hogy újra megtedd?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 23:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Kb. 10 éves koromban kölcsönösen bekaptuk egy osztálytársammal egymás farkát. Azóta sok-sok év eltelt, nem volt ilyen azóta és most izgat, hogy milyen lenne, ha most is megtenném, persze már mással.
2022. dec. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan élményem, amit szégyellek. Egyrészt a tudatlanságom miatt, másrészt a magatehetetlenségem miatt, de egyáltalán nem izgat és nagyon nem szeretném újra élni.
2022. dec. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Van igen.. egy családtaggal ráadásul..
2022. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%
Kiskorú lánnyal
2022. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

idős emberrel....de nem bántam meg

24l

2022. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekként molesztált az unokatesóm, de az szerintem nem szex. Ettől eltekintve is van jópár szar élményem: lehúzós prostik, szerencsétlenkedések, csúnya nők.
2022. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15! Ha nem bántad meg akkor bizonyára jó élmény lehetett!
2022. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy hármas egy talpraesettebb csajjal és egy másik sráccal. Mindig nehezen megyek el. A csávó már elment a csaj is és néztek miközben recsiztem. Nagyon ciki volt mások szemeláttára csinálni, de valahogy izgatott. Aztán a csajszi gondolt egyet, "hátha ez segít" és az arcomba nyomta a faszos kezét, majd rámszólt, hogy nyaljam. Hatalmasat élveztem, de annyira égett a fejem, hogy az valami hihetetlen.
2022. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon felizgat a gondolat hogy sokan látnák a feleségemet meztelenül és néhány pasi meg is dugná. De csak akkor izgat a dolog ha látnám hogy Ő ezt nagyon élvezi.
2022. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%

Unokatestvéremmel szexeltem, mindketten lányok voltunk. Utána nagyon szégyelltem magam, de ahogy teltek az évek, izgatna újra megtenni.

/nem kérek privátot/

2022. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!