Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltattok már olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltattok már olyat hogy évek múltán is borzalmas vonzódsz valakihez?

Figyelt kérdés

Ennek a fiúnak párja van és lassan gyermeke is. Elméletileg nagyon szerelmes.A nője nem komplett,szerintem a gyereket csak kikönyörögte.Korábban többször kavartunk,szexeltünk,többször bepróbálkozott hogy legyek a barátnője.Azt mondta senkihez nem vonzódott ennyire mint hozzám. Én ezt nem akartam.A szex jó vele,csupán ennyi.Vonzódom hozzá,de nem érzek irányába semmit.Egy munkahelyen dolgozunk jelenleg,most azzal az ötlettel állt elő hogy legyen a szeretője.

Szerintem szerelmes belém. Szerintettek?



2022. dec. 15. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem legyél a szeretője, ha ez nem hátráltatja más terveidet az életben.
2022. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van. Testileg nem szoktam rágondolni, de a személyisége annyira elragadott, hogy állandóan rá gondolok.
2022. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én nem mennék bele. 1 évig voltam szerető. A pasasnak felesége volt. Én elöször nem érzetem a pasi iránt mást csak vonzalmat. Aztán szép lassan bele szerettem. És ki koppant. Én. Megfogadtam. Többet nem leszek senki szeretője


34/N

2022. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem. Amióta vele van megmondtam neki biztosan nem lesz semmi köztünk.Szerintem én ehhez túl egoista vagyok hogy bárki szeretője is legyek.
2022. dec. 15. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzódné k a magyartanáromhoz.. 4-es, mint pasi abszolút megértelek borzasztóan nehéz szeretőnek lenni, én is 9 hónapig bírtam de lélekölő "foglalatosság " ez
2022. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Dehát eddig is a szeretője voltál.
2022. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

#3 túlreagáltad, nem? Gondolom, neked az életedben túl nagy helyet foglalt el ez a szeretői kapcsolat.


Nekem van egy házas szeretőm (én is házas vagyok), és semmi gondot nem okoz az életünkben, csak színesíti azt. Kb havonta egyszer találkozunk, két tali között meg csak a következőt egyeztetjük. A találkozókon leszünk igazán egymáséi. 1 max 2 éjszaka együtt, általában valami üzleti úton, szóval a napot nem is együtt töltjük a legtöbbször. Megvacsizunk egy elegáns étteremben, elmegyünk valami fasza szállásra privát wellnessel, pár üveg finom pezsgővel, és jókat beszélgetünk, aztán szexelünk egy jót.


Sajnos sokan azt hiszik, hogy egy kapcsolatban élő ember szeretőjeként - pont az adott emberre vágyva egy párkapcsolatban - működőképes szeretői viszonyt lehet létrehozni. Nem lehet. Meg úgy sem, hogy naponta írogattok egymásnak, vágyakoztok a másikra.

2022. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Ha a sarki fűszeres áll elő az ötlettel, hogy legyél a szeretője, az leszel? Mert kb annyi közöd van hozzá is, mint ehhez a fiúhoz.
2022. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!