Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában jó élmény a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában jó élmény a szüzesség elvesztése? Ti hogy vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Álltam, megölelt hátulról, kigombolta a nadrágom, simogatta a csiklom aztán egyszer csak becsusztatta a farkát is (azthittem ilyen pózban nem lehet :D). Nekem jó élmény volt, nem fájt
2022. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. A fogalmazásodban használt szavakból is jó lejön, hogy jó volt neked :)
2022. dec. 16. 07:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában jó élmény ha megfelelő a partner.

Nekem nem volt jó élmény, mert nem szerettem a srácot, csak összekeveredtünk egy buliban. De ez az én hibám volt.

2022. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kapcsolatban vesztettem el, közel félév járás után. Az előjáték tovább tartott, mint maga az aktus.

Misszionárius pózban vesztettem el egy kellemetlen feszítő érzes kíséretében.

2022. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem felemàs élmény volt.


Elveszteni nem volt rossz, de egy erősen maratoni jellegű, 2,5óràs szex lett belőle. A Pharmatex meg kikezdte a műszert, szóval egy óra utàn csípett is. Azóta tudom, h nem akkora gond az, ha fàj...

2022. dec. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, végülis jó volt, mert olyannal történt akit akkor nagyon szerettem.


Ha figyelsz a másikra és van köztetek érzelmi kötelék akkor nagyon jó lesz. :)

2022. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
szomszéd bácsival történt, tapintatos és figyelmes volt, nagyon élveztem
2022. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Sajnos nekem nem :D


16 voltam, az exem 20, szintén szűz. Addig erőltette, amíg bele nem mentem, mert féltem, hogy szakít. Először csak pettinget erőltetett, aztán orált, aztán szexet. Nem akartam még lefeküdni vele, de úgy éreztem, muszáj. Nagyon fájt, ő meg semmi romantikát nem tett bele, tehát pl a villanyt is felkapcsolta, pedig nekem romantikusabb lett volna sötétben. Addig csinálta amíg ő el nem ment, oké lassított ha fájt de akkor is... Nagyon béna is volt az egész. De ez jellemző volt a későbbi szexekre is, sose tudott felizgatni rendesen, úgyhogy mindig fájt az elején. Aztán vicces, hogy amikor már én is akartam volna, akkor ő nem. Egyszerűen nem akarta, mert "nincs kedve", de nem is az, hogy én naponta másztam volna rá, hanem heti egy hétvégénk volt rá. Persze elvárta, hogy szopás legyen, de betenni azt nem akarta...


Lassan 11 éve történt, de még mindig bánt és rányomta a bélyegét a későbbi szexuális életemre is.

2022. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
#8: Sajnálatos, de remélem, valamennyit azért javult a helyzet. :)
2022. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Javult igen :) Meg most végre a megfelelő partnerrel vagyok :) Illetve azért a többség nem ilyen szerencsére :D
2022. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!