Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok van házi készíté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok van házi készítésű maszturbációs segédeszközötök?

Figyelt kérdés
Van valami ami bevált nektek és otthon elkészíthető?

2022. dec. 17. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
nincs
2022. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen.

Egyszer még fiatalabb koromban mikor voltam kb 17 vettem egy ilyen "olcsó" szexuális játékszert, de az koránt sem volt házi, mert kínai oldalról jött. De nagyon kellemetlen volt. Egyszer próbáltam ki, konkrétan.. soha többet.


Nyilván én is láttam annó neten ilyen praktikákat, hogy miből lehet házi pina hatású eszközt készíteni és levontam a konklúziót, hogy házilag szinte majdnem biztos, hogy nem lehet kellemes hatású eszközt készíteni, ha egy "nagyüzemben géppel gyártott termék" egy rakat szar volt. Így soha nem is próbálkoztam ilyennel.


(Bár gondolom ami drágább termék ilyen téren az másabb és lehet élvezetesebb használni.)

2022. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ #2

Én kipróbálnék házi megoldást, hátha nekem beválik

2022. dec. 17. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Angol kereső szavakkal a neten megmutatják, videóval sok helyen
2022. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha műpuncit csinálni, gumikesztyűt (eü-s kesztyűt, nem takarítósat) betekersz törölközőbe, nyomsz bele síkosítót, és mehet a móka.

DIY pussy-ra keress rá.

2022. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felfujsz egy kotont, el kötöd a végét, és a gumit at húzod a csomozott felével befelé nyomva a gumi elejéig és ott ismét elcsomozod, igy kapsz egy szűk lyukú lufit, amit a farkadra húzol és jól bele élvezel. Aztán el dobod, egyszer használatos cucc 😉😁😜
2022. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs.Megrendeltem a bótból. 😉
2022. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Párnát szoktam kefélni


22f

2022. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs, én fleshlightot vettem
2022. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes házilag kísérletezni. Megvettem a Fleshlightot, azóta csak azt használom, mert nagyon bevált.
2023. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!