Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt eddig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt eddig a legfurcsább farok, amit eddig láttatok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha pasié, akkor egy hosszú, vékony de nagy makkal rendelkező farok volt, ha általános, akkor lovardában egy pacié.
2022. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Olyan volt mint egy tinóru gomba.
2022. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem mértem le, de extrém rövid volt, talán el sem hiszitek, de szemre csak kb. 12-13 centi lehetett. 🤢 Tudom, így olvasva hihetetlennek tűnhet, de komolyan mondom, létezik ilyen is. 😞 Ráadásul a srác is egy idióta volt, nem szólt róla előre, és úgy tett, mintha minden tök rendben lenne vele. Aztán csak nézett nagy szemekkel, hogy merészelek én felöltözni és otthagyni, miután megláttam a kis izéjét. Úgy megsértődött, hogy azóta sem áll velem szóba, mondjuk annyira nem is bánom. Persze nem tehet róla, hogy így született, de ilyen extrém esetben korrektebb lett volna szólni erről, nagyon kiborultam, mikor megpillantottam. Hát ez az én történetem.
2022. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy partneremé olyan volt, mintha meg lenne tekeredve rajta a bőr.
2022. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
A felugró reklámokon kívül eddig csak hajléktalanokét láttam, de azok olyan picik voltak, hogy valamelyik nagyítóval nézne ki valamennyire nagyobbnak egy pörsenésnél.
2022. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
1# és a lónak milyen volt?
2022. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
#6, Alkarnyi nagy és olyan vastag is kb.
2022. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

#3 mekkora melleid vannak?

Tehetsz róla?(akár mekkora)

2022. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
7 kipróbálnál egy ekkorát ha emberé lenne?
2022. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 - Vagy rosszul mérted fel a méretet, vagy nem tudom milyen világban élsz. A 12-13cm szerintem nem extra kicsi.

Nem mértem, de szerintem két exemnek is akörül lehetett, többieknek meg mondjuk 2-3cm-vel nagyobb.

Teljesen rendben volt mindegyikkel és a kb. 18 centissel sem volt a méretből adódóan jobb a szex. Pedig akkor meglepett, mert az már elég nagynak nézett ki. Mondhatni csalódás volt, hogy nem volt jobb vele, mint másokkal.

2022. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!