Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/hölgyek! Mit éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Mit éreztek mikor orgazmusotok van? Kérem, mondjátok el minél részletesebben.Kor...

Figyelt kérdés
Úgy gondolom ahhoz, hogy minél jobb szexuális élményt tudjak okozni egy nőnek, egyik alapfeltétele hogy minél jobban megismerjem a testét és a lelkét! Nagyon régóta foglalkoztat ez a kérdés és most azt remélem hogy választ kapok rá

2022. dec. 18. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amiket nem lehet megfogalmazni. És ez pont ilyen.

Én pedig úgy gondolom, hogy a minél jobb szexuális élmény érdekében inkább az adott partnereddel foglalkozz, és ne idegenek érzéseivel a neten.

2022. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg azt a nőt akivel vagy. Kommunikálni kell, figyelni a másikra, és nyitottnak lenni a kritikára is. Az hogy itt ki mit mond az egész egyszerűen neked nem releváns egy teljesen más nővel.
2022. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg nem lehet leírni. Írhatnék olyat, hogy mélyről jövő öröm, boldogság, de közel sem jó/pontos leírás.

A testét az aktus közbeni reakciók figyelése illetve kommunikáció alapján fogod megismerni.

Minden nő más szóval hiába írom le, hogy nekem mi a jó.

2022. dec. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek más. Máshogy működik, más okozza. Az sem mindegy, hogy csiklói vagy hüvelyi. Utöbbi nekem nem volt, de előbbi mindig.


Olyankor pl megfeledkezem a külvilágról, vannak olyan izmaim/testrészeim amit olyankor irányítani se tudok. De még sok dolgot írhatnék és akkor se lenne teljes a kép.


Az adott partnert kérdezd meg illetve figyeld.

2022. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó


Nekem volt már hüvelyi, igaz csak egyszer. A különbség annyi, hogy a hüvelyi intenzívebb, tovább tart és nagyobb területen éreztem. A csiklói is jó, de nem annyira.

2022. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. dec. 19. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy bizonyos nőnek akarsz örömet szerezni, gondolom. Az itteni válaszokból csak más, idegen nők testét és lelkét tudod megismerni.
2022. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!