Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi miért törődik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért törődik annyit a kinézetével teljesen céltalanul?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok és azt látom, hogy a legjobban kinéző férfiak vehetők a legkevésbé a szexre. Ők azok, akiket nemhogy nem lehet felkérni szexre, mert kiakadnak, hanem még az is zavarja őket, ha a társaságukban szexről van szó. A buszon egy nőt nem hajlandók megtekinteni és ha egy férfi rájuk néz, máris arrébb ülnek.


Nem egészen értem őket. Mert azt hinné az ember, hogy azért akarnak jól kinézni, hogy sok nőnek tetsszenek, és sok nővel szexelhessenek. De pont az ellentétjei ennek, szoronganak tőle, ha tetszene másoknak.


Vagy szimplán akkora értéknek tartja a testét, hogy ingyen megnézni egyenesen lopásnak minősül? Ezt is el tudom képzelni. A Mona Lisát se ingyen nézegetheti az ember.


2022. dec. 21. 23:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9


Tehát céltalanul akarnak tetszelegni, ahogy írtam.

2022. dec. 23. 12:51
 12/12 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy egy férfi nem akarja, hogy rájuk maszturbáljon valaki a héven. Na, de amikor egy férfi elül pusztán azért, mert nézem őt, az szerintem vérlázító. Megtörtent eset.


Szóval úgy akar tetszeni másnak, hogy az a más ne nézze őt? Nem szánalmas?

2022. dec. 23. 12:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!