Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez orgazmus lehetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez orgazmus lehetett?

Figyelt kérdés

Délután ujjazott a barátom és kb 10 perc után éreztem egy ilyen kellemes érzést ami hullámszerűen haladt át a testemen majd egy fél perc után elmúlt és fájni kezdett a hüvelyem így abba kelett hagynia az ujjazást.

Van rá esély hogy ez hüvelyi orgazmus volt?



2022. dec. 21. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
De 12 évesen miért...???
2022. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék 12 éves?
2022. dec. 21. 23:12
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Tudod miért? Mert ha orgazmusod van az semmivel sem összekeverhető érzés! Nem hiába mondják maszturbáció... út a saját tested, reakcióid megismerésére (meg amúgy is jól esik 😂).
2022. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy olyan hullám lehetett, amire ha felültél volna, elvihetett volna az orgazmusig.
2022. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
A maszturbáció marhaság, a saját testét az ember enélkül kell megismerje. A szexualitásnak a házaspárral kell kiteljesednie. Az önző emberek mocskos pótcselekvése a maszti legtöbbször, akik képtelenek felfogni, mi a szerelem.
2022. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
#5 köszönjük a mai prédikációt, de szerintem a XXI. században erre leginkább a szektádban vevők 😂
2022. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Aha 5, és akinek vágyai vannak 14 évesen, az ne maszturbáljon, hanem menjen fèrjhez, mert egy nőnek más dolga nincs. Tudod mit? Inkább a maszturbálást választottam...
2022. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is, csak épp elindult valami benned. Ha masztiznál, tudnád milyen. Van pár technika amivel ki lehet tapasztalni. A hüvelyed azért is fájhatott, mert nem volt elég gyengéd. Én csak nagyon ritkán ujjazok, csak ha nagyon beindultam, az nagyon érzékeny terület ott benn.
2022. dec. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
nekem is volt ilyan 14-15 éves koromban, amikor még nem tudtam elélvezni (sokat kellett gyakorolni, rájönni mi a jó) azt hittem elélvezek, de mégese, pedig mér majdnem a csúcson voltam.
2022. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Maszturbálj sokat fedezd fel a tested és meg fogod tudni milyen az orgazmus.
2023. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!