Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretethiányom van és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretethiányom van és szívesen ölelgetnék egy lányt, ilyesmiért ugyanolyan árat kéne egy prostituált mintha szex is lenne?

Figyelt kérdés

A szex annyira nem érdekel, úgyis utálom gumiban csinálni, prostival csak úgy lehet.

Viszont az ölelgetés, simulás nagyon hiányzik.


Mennyit kérhet egy átlagos fiatal szép prostiuált ilyesmiért mondjuk 1 órára pl. Budapesten?


F/32


2022. dec. 21. 23:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanannyit. Neki ez ugyanúgy idő, amit rendes kuncsaftra is fordíthatna, és valószínűleg ez sem túl kellemes egy idegen pasival.
2022. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy olcsó lenne. Biztosan nem szívesen akarna egy prosti sem egy órán át ölelgetni egy creepy idegen pasast, főleg, ha az idő alatt nem keres sokat.
2022. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Fogdosni szeretném csak esetleg, meg ölelgetni :) Max. csók. Szexelni nincs kedvem.


Én azt csak olyannal tudok aki iránt érzelmeim is vannak.

2022. dec. 21. 23:40
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
miért nem mész masszázslányhoz? az összevissza tapiz és tuti meg is ölel és natúrban még le is pippant vagy kiveri.
2022. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az 1-es és 2-es válaszolónak nulla tapasztalata van ezügyben. Szerintem egy prostituált abszolút nem élvezi, hogy minden éjszaka hülyék dugják meg, akik esetleg veszélyesek is. Egyáltalán nem csodálkoznék, hogy örülnek is, ha valaki csak ölelgetni akarja őket kevesebbért.
2022. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

5-ös,valóban nem prostizok, ha arra céloztál.

Viszont ha belegondolsz, a prosti az üzlet miatt végzi a tevékenységét és neki az az érdeke, hogy minél több pénzt lefejjen a kuncsaftoktól. A dugás ezzel jár.

2022. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

#6


Ez pusztán a te meglehetősen sztereotíp elképzelésed a prostituáltakról.

2022. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
7-es, tudom, biztos jobb elhinni, hogy a prosti csupa jókedvből meg szeretetből dolgozik és nem a pénzért
2022. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%

#8


Mert te is elvállalsz minden szart a munkahelyeden a nagyobb fizetésért?

2022. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

#5, nem prostizok, ellenben nő vagyok.

És elég veszélyesnek, ijesztőnek, kellemetlennek érezném azt is, ha egy random pasi ölelgetni akarna pénzért.

Nem sokban különbözne a szextől akkor már. A többit meg már leírtam. /#1

2022. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!