Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben is a szebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben is a szebb arcbőrű lány lenne a nyerő?

Figyelt kérdés

Van két csaj.

Az egyik 172cm, vékony, hosszú lábak, egyenes, mell fölé érő szőkésbarna haj, mindig csinosan öltözködik (szoknya, ruhák), ápolt, gyakran van valamilyen frizurája, egyszóval amolyan “csinibaba”, azt leszámítva, hogy helyenként pattanásos a bőre, helyenként pedig hámlik, mert ekcémás és ugyan kezelteti, de még nem járt sikerrel. A bőrhibáit elfedi sminkkel. A vonásai szépek (szem, ajkak, arc szimmetriája)


A másik lány.

Kb 165cm magas, vékony ő is? egyszerűbb, nem figyel annyira az öltözködésére, sokszor nem csinál frizurát, csak összecsapja kontyba a nem frissen mosott haját, szemüveges, viszont az arcbőre makulátlan szép, szintén előnyös vonásokkal.


Melyiket választanàtok?


Azért írtam ki a kérdést, mert az első leírás engem takar. Mindent megteszek, hogy nőies legyek. Amolyan csinibaba külsőm van, mindaddig, amíg 5 méternél távolabbról figyelnek és nem látják a sminken átütő bőrhibáimat.


Van a másik lány, akit leírtam. Ezzel a csajjal “csalt” meg az a srác, akivel alakulni kezdett valami köztünk. Tényleg nem látok más okot, minthogy ennyire fontos a natúr szép bőr. Mert attól, hogy “csinibaba” vagyok, én is vicces vagyok, kedves, és törődő. Biztos nem a személyiségemmel volt a baj. Úgy érzem, hogy azért cserélt le a srác, mert annak a másik lánynak smink nélkül is szép a bőre. Nagyképűen hangzik, de ezt leszámítva sokkal nőiesebb jelenség vagyok. (Most majd jöhetnek a kommentek, hogy a nagyképűségem miatt hagyott ott.)

Ez a bőr dolog ennyire sokat számítana?

Hiába igényes, csinos, jó alakú egy lány, ha bőrbetegség van az arcán-amit mellesleg kezelni próbál-akkor már nem kell?:(

22/L


2022. dec. 22. 03:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Szeretem ha egy lány ad magára, a megjelenésére és szeret csinosan öltözködni, továbbá bejönnek a magas lányok, nálam nyerő lennél.
2022. dec. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg vonzóbb a kisugárzása, érdekesebb, természetesebb, intelligensebb, viccesebb, kedvesebb és szerényebb a másik lány. Én is őt választanám, pár múlandó bőrhiba semmit sem befolyásolna.
2022. dec. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

A világ legszebb lányát is épp unja valaki...


Tök mindegy kivel vagy, valamilyen tulajdonságban jobb, vonzóbb, vagy csak más (izgalmasabb) tud lenni más. Ha nem ebben, akkor abban.

Lehet hogy itt most a szebb bőr volt az elcsábulás oka, de lehet hogy más. Holnapután lehet hogy egy totál más lány felé csábult volna el, más okok miatt.


Annyit tudsz tenni, hogy a lehető legkedvesebb, legtörődőbb vagy a pároddal. És reméled, hogy ez elég. Ha nem, akkor rálegyintesz, végiggondolod hogy mit veszített, aztán menjen csak. Még örülj neki, hogy időben kiderült. És keress mást, aki normálisan tud értékelni, olyannak amilyen vagy.

2022. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat választanám de nem az arcbőr miatt hanem mert jobban szeretem az egyszerűbb öltözködést, a csinibabák nem az eseteim. Az egyszerűbb hajviselet és öltözködés nem jelent igénytelenséget számomra. Ekcémám a száraz időben nekem is előjön, nem bántanék senkit miatta és nem negatív számomra ha a másiknak van. A pattanásról sem tehet, de sminkkel elfedni ezeket borzasztó szerintem, nekem nagyon visszataszító, inkább látszódjon rendesen akkor
2022. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nem számít olyan sokat az a bőr dolog, amennyire te gondolod. Tételezzük fel, hogy mindkét lány tetszik külsőre, mert a leírás alapján mindkettő tetszetős. Onnantól én már csak és kizárólag a belsőt nézem és ez miatt mindkét lányt meg kell ismernem átfogóbban.


De mivel mindenki más ezért ők más szempontok alapján választanak, ezért csak az adott fiú tudná neked megmondani őszintén, hogy ő miért a másikat választotta.

2022. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok, én még annyit hozzátennék, hogy ha őszinte vagyok, akkor szexuálisan tud vonzani egy csinibaba külsejű lány is, viszont ez egy komoly kapcsolathoz nem elég, ha komoly kapcsolatról van szó, mindig az egyszerűbb stílusú lányokat választanám 10 ből 10 esetben, mert egyszerűen közelebb áll a lelkemhez.


És rajtam kívül sokan vannak így vele, rengeteg csávótól hallottam ezt, illetve sokan mondták, hogy komoly kapcsolatnál a cukiság bőven dominál a szexiség felett.


Nem feltétlen van így vele mindenki persze. Viszont lehet több figyelmet kap az instán meg az utcán egy csinibaba de ez nem jelenti azt, hogy sikeresebbek a komoly szándékú férfiaknál, lehet többségük csak megdugná.


Ezzel nem szeretném védeni a csávót aki a másik lányt választotta helyetted, ugyanis nem tudom, hogy ezt hogyan kommunikálta le feléd, illetve hogyan történt az egész. Ha nem szólt semmit és csak annyit vettél észre hogy már mással van helyetted, az elég gáz dolog a részéről, tökmindegy mi a preferenciája.

2022. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Fotók nélkül nehéz bármit is, de nekem mindkettő bejön. Aki pedig megcsalja a párját, az mindenkit meg fog csalni, szóval nem a te hibád.

22L

2022. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Illetve nem hangzik nagyképűen az, hogy azt mondod, sokkal nőiesebb jelenség vagy, elhiszem neked. Viszont el kell fogadni, hogy sok csávónál ez nem feltétlen nyerő. Én sem szeretem a nagyon lányos lányokat. Ettől ha így érzed magad önmagadnak, maradj ilyen, senki kedvéért ne változz.
2022. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
#7es, elvileg nem volt a párja, de ezt csak a kérdező tudja helyesen kifejteni hogy volt.
2022. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

#9

Ha nem a párja, nem is megcsalás. Ha annak érzi, akkor már kialakult valami...

2022. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!