Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok izgatóbb ha egy izmos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok izgatóbb ha egy izmos, jóképű fiú dug, mintha egy átlagos külsejű?

Figyelt kérdés
Jobban benedvesedsz, élvezetesebb ha egy izmos fiú farka mozog benned, mintha egy átlagos fiúé lenne?
2022. dec. 22. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálam semmit sem befolyásol.

Volt ilyen is meg oamolyan fiúm is.

Mindkettőt ugyanúgy szerettem és a szex is jó volt mindkettővel.

2022. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nagy pluszt ad nekem a szexhez, ha szép kisportolt testű a pasi. Amíg nem volt alkalmam kipróbálni addig nem is tartottam fontosnak.
2022. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Van különbség szerintem is, vagyis inkább az miatt hogy az egyik átlagos a másik meg pluszos látványt nyújt.
2022. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Jó, hát remélem azt a kamut , amit az első írt, senki nem hiszi el😂😂😂
2022. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, eddig csak izmos partnereim voltak
2022. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem az izmos, jóképűeket, ne kövezzen meg senki

De persze az is kell, hogy értelmes legyen

L

2022. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
A nőket nem érdekli annyira a vizuális látvány mint a férfiakat, ez a faj fenntartás ösztöne miatt van, így adta a természet, hogy a férfi minden jó nőt meg akarjon dugni.
2022. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem, sőt sokkal jobban izgatnak az olyan férfiak, akik nem hozzák a tipikus mai ideált. Nem azt mondom, hogy ronda legyen, mint a bűn, de például egy nagyobb orr, szőrösebb test, vékony, de izmos test, vagy egy kis pocak izmos karokkal sokkal izgalmasabb, mint egy tökéletes testű férfi. Valamiért férfiasabbnak érzem őket.
2022. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha egyforma teljesítményről beszélünk, a különbség csakis a külsőségekben van, akkor persze, izgatóbb.

Viszont nekem pl a legjobb szex nem a legjobban kinéző pasimmal volt.

2022. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól izgató egy pasi, ha megvan közöttünk az a közhelyes "kémia". Ha ez nincs meg, akkor lehet akármilyen izmos és jóképű, akkor sem fog felizgatni. Ha viszont nagyon működik a kémia, az bizony az átlagos pasit is veszett vonzóvá varázsolja.
2022. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!