Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogyha egy átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogyha egy átlag lakásos prostihoz nagyon sokszor (hetente többször) megyek, akkor előbb vagy utóbb fel fogja ajánlani a gumi nélküli szexet?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen olvastam már ezt, de nekem ez nem túl szimpatikus és bizalomgerjesztő, ha igaz… Nem is mennék bele.


Csak kiváncsi vagyok, hogy valóban igaz e ez a pletyka.



2022. dec. 22. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem ilyen törvényszerű, prostifüggő.

Van, aki -megfelelő juttatásért cserébe- először is vállalná, van, aki már azért is elküld, ha szóba hozod, hiába vagy nála 100. alkalommal.

2022. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogja. A saját, és a te egészséged érdekében.
2022. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

1-es írta le jól

utóbbi 10 évben volt aki elsőre már bedobta hogy mehet natúrba a popsi, volt akihez fél évig járkáltam vissza és utána lehetett natúrban, más meg konkrétan megmondta hogy plusz pénzért mehet gumi nélkül

Főleg a 40 feletti vonalnál volt ez


meg a lényeg sose te hozd fel a témát, hanem ők

2022. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan felajánlja, csak elötte még esküvö meg hasonlo finomságok. (Ja meg ha nincs stabil kapcsolata.)
2022. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem egy sem ajánlotta fel.

Sőt, soknál eleve ki van írva az adatlapján, hogy gumi nélkül próbálkozók kerüljék.

2022. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5.


Ez így van, de soknál ki van írva, hogy nem vállal romákat sem, aztán meg a képeken látszik hogy roma pénisz van a szájában…


Sok kiírja, hogy napi szinten csak 2-3 vendéget fogad, de ez sem feltétlenül igaz…


Nagyon sok dolog amit kiírnak, az csak marketing, hogy az igényesebb rétegeket is megnyerjék vele.

2022. dec. 23. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Idovel van aki vállalja
2022. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!