Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 körüli szűz fiúk anyámasszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli szűz fiúk anyámasszonykatonája típusok lehetnek? Lányok mit gondoltok az ilyen srácokról?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen vagy nem néznek ki jól vagy mind kettő.
2022. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár férfi vagyok, de nem gondolom, hogy azok lennének, vagy legalábbis nem mindegyik.

Van pár ilyen ember a közvetlen társaságomban, szó sincs arról, hogy leblokkolnának nők társaságában, vagy ne tudnának ismerkedni. Csupán vagy nem találnak ideális partnert, vagy nem szeretnének kapcsolat.

Az okok sem ugyanazok, szóval ebben a témában sem lehet szvsz általánosítani.


Amiket pedig hallottam/láttam nők részéről, az is totálisan megoszlik. Vagy elutasítják a tapasztalatlanság és hasonló hiányosságok miatt, vagy örülnek annak, hogy nem egy trófea gyűjtő férfit találtak maguknak.


24/F

2022. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én az vagyok 😳
2022. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyéni. Más személyiség mindenki. Ezer meg oka lehet, hogy valaki 25 éves koráig semmiféle romantikus vagy szexuális kapcsolatot nem alakított ki. Én nem írnám le őket. Lehetnek torz személyiségek, furák, de lehetnek teljesen "normálisak" is. A normális szóval óvatosan akarok bánni, értelmezése kb: átlagos.
2022. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyámasszonykatonája, egész egyszerűen nem kellek a csajoknak. A kettő teljesen más.
2023. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok 25 éves férfiként ,az oka ,hogy csúnya vagyok így esélytelen vagyok a nőknél. Na bumm. Ez ilyen, még jól kinéző férfi ismerőseim nagy része is ilyen 22-23 éves korábban volt első barátnője.
2023. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki egy agresszív àllat, nőgyűlölő , verő és amiatt marad szűz szóval nem mindenki anyàmasszony katonája aki szűz
2023. jan. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!