Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a legtöbb fiú csak dugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb fiú csak dugni akar akkor hogy tud néhány lány évekig megtartani egy helyes fiút aki válogathatna a lányok közül?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és tényleg sokan csak egy lyukat látnak a lányokban. De akkor sok csaj hogy tud mégis évekig megtartani egy fiút aki nem valami komoly kapcsolat keres pedig, meg jól néz ki így sok lánynál van esélye?
2022. dec. 22. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy valaki jól néz ki, még lehet igénye kapcsolatra

Szerintem én is, meg a barátom is jól nézünk ki, mégis évek óta nem együtt vagyunk

22L

2022. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
*együtt vagyunk, becsúszott egy nem
2022. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van több csajnál esélyem mégis a tartósabb összejárást szeretem. Volt komoly kapcsolatom is.

Nem értem a kérdést, attól, mert megdughatsz 4-5-10 csajt akár, miért kellene punciról puncira járni? Egy összeszokott partner, akivel mindent meg lehet élni többet ér, mint a számok, hogy 1 évben nem 1 csaj volt, hanem 10...


Bár nekem extrémebb vágyaim is vannak és elég perverz dolgokat is éltem meg, mégis több lehetőségem van így is, de attól a tartós dolgokat preferálom. Nálam fordítva van inkább, megtartani könnyű, ha normális a partner, de ha egyszer elcseszi a dolgokat, akkor utána nehéz visszaállítani ami előtte volt.

2022. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy válogathatna, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy akar is. Létezik szerelem is..
2022. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Aki csak dugni akar és aztán eldobja a lányt, annak ostorral elverni a párzószervét, megérdemelné a takonygyerek.
2022. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy hogy jól dug a csaj és érdemes hozzá visszajárnia 😂 Egyébként meg leírták fent is, attól hogy valaki könnyen tudna csajozni még nem akarja a világ összes nőjét meg... amikor szerelmes.
2022. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Én pl állítólag jól nézek ki, de jobban szeretek kevés emberrel hosszan lenni, mint sokkal keveset

és ez igaz a lányokra is

2022. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert szereti a lányt.


Bár a legtöbb ilyen pasi azért csalja is a párját sajnos…

2022. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 az hogy ki lép félre ki nem nem függ össze azzal ki hogy néz ki. Enni mindenki szeret, mégis van aki előtt ha ott a svédasztal akkor zabál, míg más olyankor is mértéket tart és nem habzsol ész nélkül. Lehet valakinek sok partnere lehetne, de nem jelenti automatikusan azt hogy élni is fog vele.
2022. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Jazz+Az együttesben már Geszti Péter megénekelte:


"Tudod, ugye egy nő több, mint három."


És ha ezt megérted, akkor megkapod a kérdésedre a választ is.

2022. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!