Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor a pasimnak hátra húzzom a fitymáját kicsit rajta marad a makkja végén a fityma tovább tudom húzni neki és mondja is hogy nem fáj neki de vissza ugrik ugyan oda ez normális? Szűz vagyok még és nem láttam még ilyent és kicsit félek hogy valami baja venni neki ő azt mondta teljesen normális
2022. dec. 24. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem fáj neki és nem zavarja akkor nincs min aggódni.
2022. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem enyhén fitymaszűkűletes ami akadályozza a teljes élvezetet.
2022. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Érzésre jobb, ha lazább a fityma, és könnyedén lehet lehúzni, visszahúzni a makkra.

De ha neki nem fáj, és nem zavarja, akkor nem probléma.

Persze később már lehet rosszabbá válhat.

2022. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, visszahúzódik, ez a fityma alapfunkciója - takarni, védeni a makkot.
2022. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mikor kivertem neki akkor lazán lehetett mozgatni neki annyi hogy amikor lehúztam neki akkor én úgy tudom hogy a fitymája közzött meg a makkja közzött kéne egy kis helynek lenni neki az nem volt de aztmondta születése óta ilyen neki és egyáltalán nem fáj meg semmi
2022. dec. 24. 13:12
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Szenteste napján fertelmeskedtél, lányom?!


Egyébként fitymaszűkületnek hívják a rendellenességet.

2022. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mekkora neki?
2022. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is vissza csúszik a makkra,ha elengedem!Szexelesnel hátra csúszik magától!Szabadon hagyja az érzékeny makkomat!Azért, hogy jobban élvezzem a nemi aktust!
2022. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, mekkora neki?
2022. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, 4ennyit tesz az elméleti ismeretek mellett a gyakorlati megtapasztalás. Kérdező nyilván a fitymafékre gondol, ami lehet igen rövid, meg hosszú is.
2022. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!