Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mennyire figyelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire figyelnek a nőre az ágyban?

Figyelt kérdés
Lányok, talalkoztatok mar olyan fiuval , aki tenyleg odafigyelt ratok es nem csak önös érdekből feküdt le veletek? Én azt érzem valahogy a ferfiaknal, hogy az érzékiség, a lélek hiányzik az ő oldalukról együttlét során.

2022. dec. 25. 02:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Alkalmi kapcsolatom és párkapcsolatban is találkoztam egyaránt önző és egyaránt odaadó pasikkal is. A mostani párom teljes mértékben odafigyel az igényeimre, teljesen rám tud hangolódni hogy most bújós szerelmeskedés kell, vagy jól meg kell b@$znia.

Neha elönzőzi, de nem akadok fenn ezen, mert az estek 90%ban nem így van.

31N

2022. dec. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig akárhány sráccal feküdtem le mindenkin azt éreztem, hogy azt szeretné hogy nekem jó legyen.

Mondjuk én szoktam szex közben kommunikálni, szólok ha valami nem esik olyan jól. Eddig egy se mondta, hogy nem érdekli és folytatja.

2022. dec. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
1-es amikor "elönzőzi", ahogy írtad, akkor utána van benned pici harag, vagy durci, hogy csak úgy elkapott, és ennyi? Tudom, hogy gyakoribb a bújós, de amikor pont nem az van, van benned kicsit is ellenérzés, hogy most miért nem?
2022. dec. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Maradjunk annyiban, hogy egyes nőknek hihetetlen nagy elvárásaik vannak az ágyban.
2022. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Csak ilyennel találkoztam
2022. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez alap. Akkor jó nekem is ha látom hogy a partnerem is élvezi. Ehhez meg figyelni kell rá. Figyelem a reakcióit, a testét. De szerintem a nők is így csinálnak. Ettől lesz jó a szex két ember között.
2022. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#3-asnak:

#1es vagyok- Vannak helyzetek amikor nincs idő arra, hogy nekem is jó legyen. Pl időben oda kell érni valahova, de előtte gyorsan lezavarunk egy menetet, vagy ilyesmi. Ilyenkor nincs durci.

Olyankor volt durci, ha ahogy lefordult rólam el is aludt... :)

2022. dec. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, hogy ki mennyire figyel az ágyban a másikra és mennyire önző vagy mennyire odaadó. Én személy szerint úgy gondolom, hogy aki intelligensebb az próbál a másikra figyelni és megtisztelni azzal, hogy próbálja eljuttatni a csúcsra, ha már lefekszik vele. Mármint tudom, hogy sokan szarnak bele abba, hogy a nőnek van-e orgazmusa, de ez szerintem egy elég alja dolog.
2022. dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettő darab olyan fiúval is találkoztam eddig, aki figyelt rám az elejétől a végéig. Természetesen mindkettővel kapcsolatban voltam.

Alkalmi/egyéjszakásról nem tudok nyilatkozni, mert nincs benne tapasztalatom.

2022. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Ha alkalmi szexről van szó akkor is kell szeretni a másikat. Mert nem dugni kellene tudni hanem szeretkezni. Más a párunkkal csinálni és más alklamival, a minőség mégis azon múlik hogy mennyire fontos a másik teste és élvezete. Akkor működik a dolog jól ha adnak a felek és nem elvesznek és elvárnak. Nem lehet az összes férfit egy kalap alá venni. Van aki azért hűvös és azért ígér fűt-fát mert túl akar esni a dolgon és csak kielégülni akar. És van akinek emellett elsősorban a nő orgazmusa a fontos. Ha két ember nem passzol és ezt a férfi érzi, de a nő teste bejön, akkor nem hagyja ki az alkalmat mert miért ne? A dugáshoz az orgazmushoz a férfiaknak nem kell mély lelkizés. Ha normális partnerre vágysz akkor adj időt magadnak és neki is hogy megismerjétek egymást. Mindig ráérek mindenkivel beszélgetni hogy megismerjük egymást. :)
2022. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!