Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy a prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a prostik ennyit kérdezgetnek a szerelmi életemről?

Figyelt kérdés

Nem járok gyakran, és csak lakásos lányokhoz… Igyekszem minél igényesebbekhez menni.


Eddig 6 hirdetőnél voltam életemben, némelyiknél csak egyszer, de volt 2-3 akihez többször is visszamentem.


Nem vagyok naiv, tudom hogy azért dicsérnek, mondják hogy jóképű vagyok, stb. hogy pozitív élményt okozzanak és visszamenjek… Nem pedig azért mert rám mozdulnak. Amúgy abszolút nem is gondolom magam jóképűnek, viszont egyedinek igen, mármint a vonásaimat, stb.

De biztos vagyok benne, hogy nálam sokkal jobb pasikkal is van dolguk…


Eddig egy lány volt, aki ténylegesen félreérthetetlenül ki kezdett velem, Ő egy nagyon egyenes és őszinte lány volt, így simán kimondta a gondolatait.


Viszont kb. mindegyik lány/nő kérdezősködik, hogy van e barátnőm (erről tudom, hogy ez ilyen alapkérdés)… Ami kicsit már furcsa nekem, hogy amikor mondom, hogy nincs, akkor hosszasan bele akarnak menni a témába és csak erről kérdezgetnek, hogy “miért nincs?”, “akarsz e?”, “melyek a legfontosabb tulajdonságok neked egy nőben?”, stb.

Meg nem egyszer hozzátették, hogy “most nekem sincs barátom”.


Lehetséges, hogy valamiért ki kezdenek velem?

Logikusan végiggondolva ez nem tűnik valószínűnek, mert mint írtam, sokkal jobb pasik is járnak hozzájuk, ez egész biztos.


De akkor vajon miért kérdeznek ilyeneket? Ha nem akarnak kikezdeni velem, akkor ez a viselkedés, taktika elég kontraproduktív is lehet… Pl. szerintem egyrészt biztos van olyan is akit ez megrémít és emiatt nem megy többet, másrészt olyan is, aki félre érti és emiatt beleszeret a prostiba.

Én egyik sem vagyok, csak nem tudom hova tenni, mert nehezen értem meg az embereket (mondjuk az utóbbi években ebben fejlődtem).


25/f



2022. dec. 26. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki szerelmes beléd aki csak meglát :D
2022. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1.

Itt nem szerelemről van szó, ritka az első látásra szerelem, pláne egy prostituált esetében…


Én is szkeptikus vagyok, de mégsem tudom hova tenni ezt a viselkedést.

2022. dec. 26. 12:04
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy? Te kell eldöntsd mit akarsz. Ha barátnőt, akkor ne a prostik közt keresd.
2022. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Figyu. Legtöbben sajnos csak a húst látják a másik emberben. Szerintem érthető ha örülnek amikor valakivel beszélgetni is tudnak, és nem csak a "munka" jut nekik. A prostik is emberek.


(Hetero férfi, aki eddig csak ingyen szexelt)

2022. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Én nem akarok barátnőt, de ha tényleg rám mozdulnak a prostik, akkor annak csak van valami oka… Meg kéne tudnom hogy mi az és lehet újra kéne gondolnom a húspiaci értékemet.


Vagy lehet, hogy mindenkivel ezt csinálják és ez nem egyedi dolog nálam, de akkor azt szeretném megtudni hogy ez mire jó.

2022. dec. 26. 12:08
 6/22 A kérdező kommentje:

#4.


Ez érthető. De én majdnem teljesen szocializálatlan vagyok, már általános felsőtől kezdve magántanuló voltam. Csak a gimi utolsó évében jártam be, meg jártam egy évet egyetemre, de nem fejeztem be… A munkám is olyan, hogy minimálisan fordulnak csak elő interakciók. Vannak erősen autisztikus tüneteim, én arra tippeltem sokáig hogy aszpergeres vagyok, de voltam pszichológusnál és állítólag nem… De valami nem stimmel.

2022. dec. 26. 12:12
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

L’art pour l’art alapon nem is mehet már egy beszélgetés?


Az ember szívesen beszélget azzal akit szimpatikusnak tart. Akkor is, ha nem akar tőle semmit.


Persze az is lehet hogy csak hitelezni akarnak hogy visszajárj. Lehet hogy fel akarnak szedni. Sajnos ezt nem tudja más, csak ők. Hát kérdezz rá! Vagy kérdezd meg nem akarnak-e randizni veled. Mármint ingyen.


4es voltam

2022. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Meg akarnak puhítani és a bizalmadba férközni. Valójában nem te érdekled őt, hanem a vagyonod. Kíváncsiak mennyit tudnának leakasztani rólad. Mert hát minek kérne 30-at, ha 130-at is lehetne.
2022. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Bocsi , szóval hÍZELegni lett volna a szó. Meg amúgy lehet pont azért kérdezősködnek mert nagyon fura vagy.


Most légyszives hívd fel akinél legtöbbet voltál és kérdezd meg.

2022. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9. Felhívni nem fogom ezért, az túl fura lenne, de legközelebb ha megyek megkérdezem.

Két ünnep között, valamelyik nap majd megyek úgyis…

2022. dec. 26. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!