Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól látom, hogy nagyjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy nagyjából ugyanolyan az összes magyar nő?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek csak a több száz ezres keresetű, saját autóval, albérlettel vagy saját lakással rendelkező férfi kell.
2022. dec. 27. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Jól. Aki nem ezt mondja hazudik vagy hülye.
2022. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
az ilyen ribikkel nem erdemes foglalkozni...
2022. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos. Varga Irén is jól meg van Lacival, pedig Laci a Suzukinál dolgozik csak.
2022. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

frusztrált férfiak egyesüljetek!!!


Nyilván vannak olyan nők akik túl anyagiasak, ahogy vannak ilyen férfiak is.

Aztán vannak olyan nők akiknek fontos az egzisztencia, intelligencia, ahogy nekem is fontos ugyan ez.


sebestyén balázs szokta mondani, hogy nem az élet nehéz, hanem te vagy csicska.

2022. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Megint a napiincel?
2022. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem tökéletesen látom, hogy csak a gazdagabb férfiaknak van barátnőjük vagy feleségük, a szegényebbek pedig legfeljebb krváznak a nehezen összespórólt pénzükből.
2022. dec. 27. 20:44
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert ez valami teljesíthetetlen elvárás? Az alap, hogy tudjon megélni és ne a nő tartsa el, hanem képes legyen önellátó lenni. Saját lakása az emberek nagy részének nincsen. Az, hogy valaki albérletben él pedig mindennapi dolog, csomó ember él úgy, nem megoldhatatlan elöltözni bizonyos életkor után.
2022. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

nekem ferfikent is fontos hogy a csajom ne egy penztaros legyen, pedig ense vagyok egyetemi professzor.

vicces is hogy az osszes csaj ismerosom aki 20ev alatt 10/10volt hatalmas egoval, 90%-uk azota kormos/kozmetikus/penztaros vonalon mozog, mert azthiszik eleg ha jol neznek ki. persze papucs ferfiaknak jok igy is

2022. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

8-as válaszoló:


Ajánlom a tindert. nagyon sok 10/10es csajt fogsz találni pszichológiai, közgáz, szociológiai, orvosi végzettséggel. Nem mindenki lesz pénztáros, kozmetikus de azok is fontos szakmák.


Szerintem összességében az a baj, hogy van egy férfi aki sikertelen a nőknél, és elkezdi a nőket hibáztatni meg cimkézni őket. Ezzel is védve önmagát..külső tényezőkre fogni a sikertelenségét. Mivel ő éppen low life ember, így legalább van egy dolog amire kivetitheti a frusztrációját..az anyagiak.

2022. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
9: jaj isten ments, van baratnom, o is egyetemet vegzett, semmi incelseg nincs bennem, csak tenyleg ezt latom sokszor. vagy max elvegeznek valami bohoc szakot, aztan hisztiznek hogy nemtalalnak vele munkat
2022. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!