Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora lehet a vadszüzek ⚠️...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora lehet a vadszüzek ⚠️ aránya?

Figyelt kérdés

... a szüzek körében? Szóval például 1 az 5 közül?



Tehát nem azokra gondolok akik elesettek, szociális szorongók, vagy krónikusan kevés az önbizalmuk (arcuk, testük, akármi miatt), esetleg fogyatékkal élnek vagy más módon akadályokba ütköznek. Szóval remélem nem veszik sértésnek. Mondjuk a pszichotikus csoportot sem akarom megbántani, de róluk úgyis lepattogna.


Inkább akik a szüzességről úgy beszélnek hogy "oda adják" valakinek, és hogy az egy "jutalom". Magyarán akik presztízst csinálnak a nemiszervükből, és mártírnak tekintik a nőt aki szexel. Szóval ők a vadszüzek.



Mennyien lehetnek?

Férfiak vagy lányok vannak többen ? Hány éves korban szorul be a váltó azoknál akik vakvágányra futnak a felnőtté válás vasúthálózatán?


Rajtuk is érdemes -megpróbálni- segíteni, vagy a barátságos és tapasztalatlan embereken sem tudunk mert ők sem hajlandóak tenni semmit , még magukért sem?



2022. dec. 28. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Erről most hallok először.

Illetve hát ez az "odaadom ajándékba szüzességem" meg ilyesmi létezett kb 14-16 éves korban, de aztán a a mentális éréssel együtt ez is feloldódik. Legalábbis fel kéne..

2022. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen 1. , de sokaknál valami félremegy. Amúgy hány évesen szexeltél először?
2022. dec. 28. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

1es vagyok

22 vagy 23

2022. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
A lakosság 2-5%-a aki olyan szintű pszichés diszfunkciókkal küzd ami hosszú távon (több mint 3 év) akadályozza a szexuális életet. Ennél jóval nagyobb azok aránya akik szeretnék, de a szociális kapcsolatrendszerük, a másik nemmel történő kapcsolat-kialakítás, kommunikáció miatt nélkülözik a szexet az életükből. S külön kategória akik "papíron" még házasok, párkapcsolatban vannak de valójában már csak kb. lakótársak mert a kapcsolatuk már rég kihűlt érzelmileg és gyakorlatilag 0-ra redukálódik az együttlétek száma.
2022. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
#4, magam sem fogalmazhattam volna meg kerekebben. Valahogy így lehet, szerintem is.
2022. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Mivan?
2022. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Értem, amit írsz. Én is ismerek ilyen lányokat, volt közöttük kifejezetten jó nő is, sokan csorgatták rá a nyálukat és ők is így voltak vele, hogy évekig tartogatták, akárkinek nem adják oda.

A legtöbb ilyen legkésőbb 20-22 évesen talált is valami kapcsolatot, akit arra érdemesnek tartott. De, aki nem volt ilyen szerencsés, előbb-utóbb beadta a derekát és lefeküdt valakivel, mert egyre nagyobb nyomásnak érezte a dolgot. Olyannal is volt dolgom, aki bár nem volt szűz, de sokáig nem ment bele kalandokba, aztán végül azért igen, mert belátta, hogy másként nem lesz szexuális tapasztalata.

2022. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Elenyésző. Én ilyennel csak valamilyen vallás kapcsán találkoztam, akik nagyon szigorúan veszik a házasság előtti szexet. Szerintem nagyon kevés ilyen van.

De ezen a "vadszűz" kifejezésen jót derültem.

2022. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Alacsony az IQ-d, kérdező
2022. dec. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Az én farkamat csak a jövendőbeli feleségem foghatja meg!
2023. jan. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!