Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen szándékal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen szándékal posztoltok képet,melkastol felfelé arcot is bele értve?

Figyelt kérdés
Vannak női ismerőseim köztük vannak elvalt anyukák is, állandóan posztolják magukat messenger történeten, vajon nem azért posztolják állandóan magukat, hogy hátha egy férfi nyit majd feléjük?

2022. dec. 29. 12:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
,,Állandóan" értem ez allat,hogy mindennap.
2022. dec. 29. 12:04
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalom növelés,alákommentelik hogy jaj de csini valaki,jaj de szép vagy stb,ez tetszik nekik.
2022. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a kettes írja. Főleg az egyedülálló anyukákra jellemző. Nekik kell a visszacsatolás, hogy még így is van aki tudod, bevágná a lompost. De amúgy nem akarnak semmit.
2022. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Kelletik magukat, h rajongjanak ertuk a sok kanegerek, mas szovsl ribnckodnak.
2022. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

4. Az, ha valaki az arcáról rak ki képet? Te sem gondolod komolyan...


Gondolom neked max a barátnőd is egy frigid pi.. lehet.. 😂😂

2022. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Amiért fodrászhoz, körmöshöz stb. is eljárnak, némi önbizalom fröccs céljából. Ettől még nem fognak bárkivel csak úgy dugni, sőt a többségének incifinci szándéka sincs ismerkedni mert pl. van párja, de jólesik neki a visszajelzés másoktól.
2022. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt szabad tudni hogy 4 miért lett felpontozva? Aki ad magára, néha kirak egy normális képet , de legyen naponta. Az hol r.banc?



Ne aggódj 4, neked senki nem kellett magát. Hímsoviniszta..

Tőled csak menekülnek a nők. :)

Már ha láttál nőt már életedben.. :(

2022. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

#7 mi van, magadra ismertel, tirpak?

Az ilyenekrol heszelek, mint te vagy.

Az ilyen semkinek sem kell, ezert pavaskodik. Riherongy szar.

2022. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Vagy csak az zavar, h te lettel lepontozva, kis butuska 5-os 7es? 🙄🤣🤣🤣
2022. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8. Bőven jobb az értékelésem mint neked, top 4 is voltam ebben a témában amíg aktív voltam. Nem véletlenül.


Látom nagyon nagy harag van benned a nők felé. Sajnálom, hogy Incel vagy és még rendes kapcsolatod sem volt.


Engem nem kell félteni, több dolgot tapasztaltam az életben mint te valaha és nem volt ott anyuci-apuci, mint mondjuk neked.


Kettőnk közül viszont nem én vagyok a tirpák, sajnos nem ismered a szó jelentését. :/

2022. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!