Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok,van olyan nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok,van olyan nő aki szeretne pénzért szexelni,de nem elég nőies,kevésbé dekoratív,átlag alatti stb nem jön be a pasiknak vagy csak nagyon kevés pasinak?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok van-e ilyen nő.

2022. dec. 30. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Van ilyen vagyok erősen átlag alatti
betegség miatt elég rosszul nézek ki egyes emberek szerint ,deformáció,stb
baleset miatt vagyok taszító egyes emberek szerint(égés,stb)
Ha hirdetnék tuti lenne jelentkező még ha átlag alatti is vagyok
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy ritka hülye kérdés.
2022. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Felmész az RL-re és megnézed a képeket. Találni fogsz olyan hirdetőket akik fogalmazzunk úgy nem túl helyesek de úgy tűnik van akinek mégis ez jön be (vagy annyira alacsonyak az árai hogy a full kiéhezett spórolósok elmennek hozzá).
2022. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon tapasztalt vagyok prosti témában…


Általában azoknak alacsonyak az árai, akik nem csak csúnyák és mondjuk elhízottak, hanem helyük sincs és vagy valami nagyon lepukkant helyen fogadnak vagy csak panzióban, esetleg autóban megoldható velük a tali.

Ők gyakran nagyon bevállalósak is és sokkal inkább a mennyiségre hajtanak mint a minőségre… Bár a lehúzósaktól különböznek, ez két külön réteg, mert akikről most beszélek, általában tényleg mindent megcsinálnak amit megbeszéltek.


De az áraik átlagban legalább 50 százalékkal az átlag alatt vannak… Ja igen és általában olyan helyeken érhetőek el mint Mátészalka, vagy legjobb esetben is max Miskolc vagy Szolnok.


Én ezt a réteget nem ajánlom, vagy max úgy hogy orált is gumival kéred, mert gyakran betegek… Sokszor rohad a foguk, stb.


De mégis napi sok vendégük van.


Alapvetően viszont a külső nem befolyásolja annyira hogy lesz a vendéged, legalábbis Budapesten van szinte mindenkire igény.


Tudok olyan lányról aki 160 centihez volt 100+ kg és volt napi 2 vendége legalább, de sokszor több is… Pedig abszolút nem volt bevállalós, pl. sem mélytorok, sem anál nem volt nála.

Tehát csak sima francia és aktus volt…


És persze nem volt a legsikeresebbek között, de megérte neki fenntartani egy X. kerületi igényes albérletet, eredetileg vidéki volt… És a nagymamáját is tudta segíteni pénzzel, meg Ő is jól élt. Most olyan 3 év után hagyta abba és úgy tudom, hogy már van saját ingatlanja… Nem tudom hogy fog e még hirdetni.


A lényeg, hogy ez egy igényes lány volt, annak ellenére hogy nagyon erősen túlsúlyos.

2022. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha nem simán átlagalatti csajokra gondolsz, hanem kifejezetten “deformáltakra”, hát olyanból nincs sok… De az elmúlt 10 évben már láttam néhány ilyen hirdetőt is.


Pl. volt egy 130 centi magas törpe lány, akinek a fél karja teljesen deformált volt és használni sem tudta… És kapott valami 10+ pozitív értékelést (már nem emlékszem), mielőtt elkezdték lehúzni (pár év után igénytelenebb lett állítólag).

2022. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Bocs srácok de a prostizás gaz. Akkor se mennek ezekhez e riherongyokhoz ha soha többet nem lenne csajom. bármi MÁSRA IS ELKÖLTHETNÉTEK AZT A PÉNZT. 35/f
2022. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!