Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan hány percig tart a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan hány percig tart a szex?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok mindegy melyikőtök válaszol, a kérdésem az, hogy te férfiként vagy ha nő vagy akkor a párod hány percig bírja konkrétan az aktust, tehát miután már betette, onnantól számolva?

Úgyis anonim, kérlek válaszoljatok őszintén.

Az én párom kb 3 perc, max 5 de pozicióváltásokkal együtt. Őt is idegesíti, hogy nem bírja tovább, állitólag nem tudja befolyásolni ennél tovább, mert azt mondja h ha sokáig húzza az már kellemetlen érzés.

Miután elment, utána csak pár óra múlva képes újra az aktusra, próbáltuk többször, hogy rögtön utána vagy pár perc múlva de egyszerüen nem működik.

Amúgy nagyon szenvedélyes az együttlét, odafigyelünk egymásra, érzéki, csak maga az időtartamot nem tudom hogy nyújtsuk tovább...


2022. dec. 30. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire akarunk gyors vagy hosszabb menetet, de 2 perctől akár 30 percig is bírja.
2022. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

69


Amúgy van keze, szája, addig tud téged izgatni, amíg fel nem áll neki újra, nem? Csak akarás kérdése.

2022. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az hogy nem tudja kontrollálni az a nagyobb baj... kellemetlen érzés ? pasiként nem hinném max ha állva hagynak, de gondolom te ezt nem csinálod...


az adottság egyébként ki mennyi ideig "regenerálódik" ez esetben a pasidnak ez elég sok...



Szabad kérdezni mennyi idősek vagytok ? akár itt akár privátban...

2022. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem figyelem, sajnos néha túl hosszúra is nyúlik a dolog, ezen igyekszünk finomítani
2022. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, megint beleestem ebbe a hibába, hogy nem írtam ki a nemem, nem vagyok lány...
2022. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, mikor hogy van kedvünk, időnk, lehetőségünk az "öt perces gyors"-tól az igen-igen hosszúig (>óra) minden előfordul. Nem: fiú és lány vesz részt benne, mivel mindketten heterók vagyunk :)
2022. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A jobbaknál olyan 5 perc, ebben benne van a vetkőzés, öltözés meg egy szál cigi :)
2022. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mostanában 2-3 perc, jobb esetben 5 perc. Eleinte sokkal jobban ment, de valahogy a barátnőm sem éli úgy bele magát, rám meg olyan hatással van ez, hogy megint gyorstüzelő lettem, rajta meg azt látom, mintha nem is bánná.
2022. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem azzal van gond, persze "kiengesztel" ő máshogy is, csak nem èrtem h miért regenerálódik olyan nehezen, es miért megy el olyan hamar. Azt mondja az érzelmek miatt, pl ha aznap többet "szeretgettük" egymást, akkor mindig kevesebbet bírja. Remélem nem más gond van a háttérben.

Amúgy én 25 ő 28

2022. dec. 30. 22:57
 10/10 anonim ***** válasza:

15-20 perc kölcsönös oral, 10-15 perc aktus. Addig húzom általában amíg a páromnak meg van a 3 orgazmusa.1 oraltól, 2 aktustól.

De megesik hogy én is 5percben kimerülök :D 35/f

2022. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!