Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Kivernétek Andrew...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Kivernétek Andrew Tatenak egy Bugattiért?

Figyelt kérdés
F/22. Szerintem tudjátok kiről van szó nagyon népszerű lett a neten, annyira még bannolták és talán le is tartóztatták pár napja/hete... talán, de ez nem biztos.

2022. dec. 30. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Persze. Egy Bugatti 3 milla dollár.
Neki? Soha! Még 2 Bugattiért sem!
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gréta szépen beoltotta a stricit:D
2022. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen himsoviniszta nárcisztikus pöccsel akkor se kezdenék semmit ha fizetne érte.
2022. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tudtam, ki ez a barom. Ahogy az "életművét" néztem, ezután se fog érdekelni, kicsoda ő. De hogy hatalmasat röhögtem azon, hogy a pofátlan arcoskodása vezette a nyomára a rendőröket, az biztos.
2022. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem; egyrészt minden szempontból undorral tölt el ez az ember (szerencsétlen még beszélni se tud rendesen), másrészt teljesen felesleges és érdektelen számomra egy Bugatti. Ha lenne is, első dolgom lenne eladni, hogy a bejövő pénzt értelmes és jobb dolgokra fordítsam.
2022. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Aki azt állítja, hogy nem, az vagy hazudik, vagy jobb kocsija van a mostani kitartójától :)
2022. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én olyan szinten leszarom nőként a kocsikat, hogy azt elmondani se tudom. :D 24 évesen most csinálom a jogsit, egyedül azért hogy ne a vacak MÁV vigyen a munkahelyemre, ami így sokkal hosszabb út mint ami amúgy lenne. Álmaim kocsija meg egy VW Käfer, szóval ennyit a Buggatidról.
2022. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének lövése sincs ki a figura, de ha kivágnak az orra elé 3 millió dollárt avagy átszámolja az mennyi is forintban háááát... szerintem elég sokan megcsinálnák 😂
2022. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Na ne legyünk már álszentek...

A pasi semmit nem ér, egy igazi hülye. De azért egy kis kézimunka egy Bugattiért, amit aztán eladók, és befektetem egy lakásba vagy akármi, akiért más tízen éveket dolgozik. Na...

Ha ennyin múlna nagyon sokan bevállalnám, én is.

2022. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Végre egy őszinte nő! (#8)
2022. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Köszi #9 bár a pontozáson nem fog látszódni 😄
2022. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!